Młodzicy starsi Mieszka Gniezno rozpoczęli sezon od zwycięstwa

2014-09-17

Jako ostatni z drużyn młodzieżowych Mieszka Gniezno sezon 2014/2015 rozpoczęli aktualni vicemistrzowie Wielkopolski, zawodnicy z rocznika 2002. Biało-niebiescy w poniedziałek 15 września po dobrym meczu pewnie pokonali w Pobiedziskach młodzików Huraganu 4-0 po dwóch bramkach Sebastiana Łukomskiego oraz bramkach Kacpra Zimmera i Oliviera Zakrzewicza.

W całym meczu przewagę posiadali goście i gdyby wykazali się lepszą skutecznością wynik mógłby być zdecydowanie wyższy. Zwłaszcza napastnik Mieszka Olivier Zakrzewicz zmarnował kilka sto procentowych sytuacji. Gnieźnianie na prowadzenie 1-0 wyszli już w 8 minucie po indywidualnej akcji Sebastiana Łukomskiego. Dwie minuty później było już 2-0 kiedy to Olivier Zakrzewicz dograł piłkę do Kacpra Zimmera, który pewnie pokonał bramkarza Huraganu. W 27 minucie wreszcie przełamał się Olivier Zakrzewicz i głową zdobył trzecią bramkę dla gości po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Jakuba Basińskiego.

W drugiej połowie padła tylko jedna bramka, którą dla Mieszka zdobył po raz drugi Sebastian Łukomski po podaniu Zakrzewicza.
Gospodarze także mogli pokusić się o zdobycie bramki ale dobrze grająca obrona Mieszka z bramkarzem Jakubem Bobkiewiczem, nie dała się zaskoczyć ambitnie grającym młodzikom Huraganu.

W następnej kolejce podopieczni Pawła Bartkowiaka podejmować będą zespół Lidera Swarzędz w niedzielę 21 września o godz. 15.00

Huragan Pobiedziska - Mieszko Gniezno 0-4 ( 0-3 )

bramki: Sebastian Łukomski 8', 35' , Kacper Zimmer 10', Olivier Zakrzewicz 27

Mieszko Gniezno: Jakub Bobkiewicz - Jakub Chlebda, Nikodem Kęczkowski, Kacper Kubiak, Nikodem Mirek - Kacper Zimmer, Jakub Basiński, Sebastian Łukomski - Olivier Zakrzewicz a także:Dawid Malęgowski, Bartosz Kwitowski, Jakub Kuczewski,  Hubert Matlak, Bartosz Bluege, Jakub Dzięcielski