Młodzicy z bagażem doświadczeń wraca ze Śremu

2021-02-22

W niedzielę 21 lutego podopieczni Trenera Andrzeja Stefańskiego udali się na turniej halowy do Śremu, gdzie w przyszło im się zmierzyć z kilkoma ciekawymi zespołami min Polonia Środa Wielkopolska, Huragan Pobiedziska czy też Kotwica Kórnik.

Zespół z Niechanowa trafił do grupy A, gdzie rywalizował z UKS Śrem, Kotwicą Kórnik, Polonią Środa Wielkopolska, Orlik Poznań.

Inauguracyjne spotkanie młodzicy przegrali z gospodarzem turnieju 2:0 w kolejnym meczu zmierzyli się z ekipą Polonii Środa Wielkopolska, gdzie również musieli uznać gorycz porażki. W trzecim meczu fazy grupowej zespół kierowany przez Andrzeja Stefańskiego pokonał Kotwicę Kórnik, aplikując im aż 3 bramki. Do awansu zabrakło niewiele, gdyż  w ostatnim meczu grupowym Pelikan Niechanowo po bramce samobójczej musiał uznać wyższość Orlika Poznań.

Po zakończonej fazie grupowej zespół z Plant o 9 miejsce w turnieju zmierzył się z Kłosem Zaniemyśl i odniósł 2 zwycięstwo w turniejowej rywalizacji tym samym zajmując dziewiątą lokatę.

Szkoleniowo było to bardzo ważne przetarcie dla młodych graczy, gdyż turnieje halowe stanowią dodatek do całego procesu szkoleniowego.

Łukasz Skoniecki + foto

 

treść została wydrukowana ze strony
http://www.sportgniezno.pl/wiadomosc,mlodzicy-z-bagazem-doswiadczen-wraca-ze-sremu.html