Na INEA Stadion za pół ceny

2016-04-29

W najbliższą sobotę, 30 kwietnia oraz niedzielę, 1 maja na wszystkich kibiców Kolejorza czeka nie lada gratka. W ramach akcji "Poznań za pół ceny" po raz kolejny będzie można zwiedzić INEA Stadion i kupić klubowe gadżety w wyjątkowych cenach.

MAJÓWKA ZA PÓŁ CENY

W pierwszy majowy weekend INEA Stadion ponownie otworzy swoje bramy dla zwiedzających, którzy tego dnia za bilety zapłacą jedynie połowę ceny nominalnej. Kibice Poznańskiej Lokomotywy wspólnie z przewodnikiem będą mogli odkryć nieznane dotąd zakamarki obiektu przy Bułgarskiej. W trakcie oprowadzania zobaczą szatnię gości, salę konferencyjną, Korytarz Sław, trybunę prasową i oczywiście poznają arenę spotkań Kolejorza z perspektywy murawy.

Pierwsza wycieczka wyruszy o godzinie 10:00. Kolejne będą startować co 15 minut, aż do godziny 16:00. Dla gości z zagranicy zaplanowane zostało zwiedzanie w języku angielskim, które odbędzie się o 12:00. Z kolei wycieczki z niemieckojęzycznym przewodnikiem ruszą o 14:00.

Bilety ulgowe w cenie 5 zł oraz normalne za 7,50 zł nabyć będzie można w kasie nr 2. Wycieczki ruszać będą z narożnika trybun IV i I, a koniec sprzedaży wejściówek nastąpi o godzinie 15:45.

NIEBIESKO-BIAŁE ZAKUPY TEŻ Z RABATEM

Po wycieczce, na której kibice zobaczą INEA Stadion "od kuchni", serdecznie zapraszamy do Stacji Kolejorz. Oficjalny sklep Lecha Poznań będzie otwarty od 10:00 do 16:00, a tam będą czekać produkty w niebiesko-białych barwach oraz specjalne zestawy gadżetów w o połowę niższej cenie.

MECZ Z INNEJ PERSPEKTYWY

Z kolei dla każdego sympatyka Kolejorza, który myśli o zaproszeniu swoich pracowników na ostatnie spotkanie sezonu 2015/16 lub chce zobaczyć starcie Lecha Poznań z Ruchem Chorzów z zupełnie innej perspektywy przygotowaliśmy specjalną ofertę VIP. Bilety z dostępem do strefy Platinium to najwyższy standard miejsc gwarantujący prywatność i wysoki poziom obsługi. 

 

W ramach akcji "Poznań za pół ceny" wszystkie zamówienia, które zostaną złożone od 30 kwietnia do 1 maja na adres biznes@lechpoznan.pl będą tańsze o 50%. Miejsce w strefie Silver kosztować będzie 135 złotych, a bilet Gold 260 złotych. W wejściówce zawarto catering, napoje oraz miejsce w centralnej części Trybuny Anioły, które gwarantuje najwyższe piłkarskie emocje w biznesowej atmosferze.

 

Biuro prasowe KKS Lech Poznań

treść została wydrukowana ze strony
http://www.sportgniezno.pl/wiadomosc,na-inea-stadion-za-pol-ceny.html