Nadszedł czas na rundę rewanżową MGLPN

2017-03-27

W niedzielę 26 marca przy pięknej pogodzie rozpoczęły się mecze na boiskach w Owieczkach i Biskupicach WLKP w ramach Międzygminnej Ligi Piłki Nożnej Łubowo .

Tego dnia na boiskach  w Owieczkach oraz Biskupicach doszło do spotkań, w których odnotowano stepujące wyniki:

Boisko w Owieczkach:

FC Karłowice - TOP-TRANS N&B-FURNITURE Leśniewo 1:1
Mecz ten powinien rozstrzygnąć się w pierwszych 15 minutach, pod naporem zespołu z Leśniewa brakarz zespołu Karłowic powinien trzy razy wyciągać piłkę z siatki ale napastnik zespołu Leśniewa Dawid Białas zmarnował wszystkie trzy 100% okazji. W końcu wynik meczu otworzył Dawid Karpiński po skłądnej akcji i wymianie kilku podań. W 35 minucie jednak do głosu doszli zawodnicy z Karłowic i po błedzie Piotra Galanta było 1:1. I tak zakończyła się pierwsza połowa.

Druga połowa zaczęła się nerwowo dla obu zespołów jednak to zespół z Leśniewa doszedł do głosu i po dwóch składnych akcjach i wyjść z własnej połowy Adriana Jagodzińskiego formalności za każdym razem dopełniał Norbert Zimróz W 82 minucie bramkę kontaktową strzelił zespół Karłowic i zaczeło się robić gorąco jednak defensywa Leśniewa przetrzymała napór Karłowic i mecz skończył się wynikiem.

KC Karłowice - TOP-TRANS N&B-FURNITURE Leśniewo 2:3
Drugi mecz był meczem o odbicie się od dna tabeli pomiędzy WEDZIKOWSKI KS Fałkowo a Pobiedzikami. Zespół z Fałkowa przystąpił do tego meczu bardzo zmobilizowany, można powiedzieć, że zdemolowałi Pobiedziki. Wynik hokejowy, ale Fałkowo zagrało bardzo ofensywnie, dwuch i zawodników popisało się hattrickiem.

WEDZIKOWSKI KS Fałkowo - Pobiedziki 11:1

Boisko w Biskupicach:

GMINA Mieleszyn - UKS LIDER Szczytniki Czerniejewskie
Mecz bez wilekiej historii, jak przypadło na mistrza zespól z Mieleszyna wygrał. Wynik 4:2.

WKS Owieczki - Kołata
Mecz zacięty o każdy kawałek boiska ale to zespół Kołaty okazał się lepszy i mecz zakończył się wynkiem 0:3

Uzarzewo - ORKAN Wierzyce
Zacięty mecz podobnie jak na boisku w Owieczkach.
Uzarzewo wytrzymało i wygrało ten mecz

Wynik 3:2 dla Uzarzewa.
W dniu dzisiejszym pauzował zespół : RAPID Imielenko

Za tydzień w niedzielę 2 kwietnia kolejne emocjonujące mecze na boiskach naszej ligi.