Nagrody rzeczowe dwudziestej czwartej edycji ,,KONKURSU CZYTELNIKA” ufundowane przez MJ-SPORT zostały rozlosowane!!!

2016-12-02

Za nami już dwudziesta czwarta edycja konkursu zgodnie z podpisaną z dniem 1 grudnia 2014 roku, umową o współpracy w zakresie medialno-promcyjnym portalu SportGniezno.pl z gnieźnieńską firma MJ-SPORT.

Przypominamy iż konkurs składał się z trzech pytań o tematyce sportowej, a rozwiązanie jego z podaniem do publicznej wiadomości zwycięzcy na łamach naszego portalu SportGniezno.pl, nastąpi zawsze w pierwszym dniu nowego miesiąca. Pytania do konkursu są przygotowywane na bazie materiałów umieszczanych na portalu SportGniezno.pl.
 
Odbiór nagród gdyż przewidziano ich w obecnym konkursie aż pięć dla pięciu osób po losowaniu nastąpi w siedzibie firmy MJ-SPORT czyli w Gnieźnie, Dalki os. Ogrodowe 18
 
Co należało zrobić ażeby wziąć udział w konkursie i wygrać nagrodę rzeczową!!! 
 
Ażeby stać się uczestnikiem naszego konkursu wystarczyło prawidłowo odpowiedzieć na trzy pytania: 
 
1. Piłkarki ręczne drugoligowej drużyny MKS URBIS Gniezno, mają za sobą trzy spotkanie mistrzowskie z nowego sezonu 2016/2017, które wszystkie zresztą zakończone zostały ich zwycięstwami. Proszę podać z jakimi drużynami do tej pory gnieźnianki grały i jakie wyniki osiągnęły w tych meczach?
 
Odpowiedź - Odp.1 
MUKS Lider Świebodzin - MKS URBIS Gniezno    24:29
MKS URBIS Gniezno - Handball Poznań   48:16
MKS Zagłębie II Lubin - MKS URBIS Gniezno  21:28
 
2. Gnieźnieński Klub Motorowy ,,Start” Gniezno, ogłoście skład drużyny, która będzie broniła barw tego klubu w sezonie 2017. Proszę podać nazwiska z podziałem na jeźdźców krajowych i zagranicznych drużyny GKM Strat Gniezno?
 
Odpowiedź: 
Krajowi zawodnicy to: Adrian Gała, Krzysztof Jabłoński, Mirosław Jabłoński,
Marcin Nowak, Kevin Fajfer, Patryk Fajfer
 
Zagraniczni to: Oliver Berntzon, Jonas Davidsson, Thomas Joergensen, Eduard Krcmar, Matej Kus, Danny Maassen
 
3. Drużyna Mieszka Gniezno tej jesieni w rozgrywkach poznańskiej klasy okręgowej grupy wschód sezonu 2016/2017 była zespołem niepokonanym nie zaznając goryczy porażki. Proszę podać jakim rezultatem zakończyło się ostatnie spotkanie wyjazdowe tej drużyny w ramach derbów derbowe powiatu gnieźnieńskiego  z zespołem Vitcovii Witkowo oraz proszę podać strzelców bramek dla obu ekip piłkarskich?
 
Odpowiwdź: Vitcovia Witkowo - Mieszko Gniezno 1:1 (1:1) 
Bramki zdobyli dla Victori: Kamil Buczek
Dla Mieszka: Adam Konieczny
 
Odpowiedzi należy przysyłać do dnia 30 listopada na adres sportgniezno@o2.pl w temacie należy wpisać "MJ-SPORT”, w którym należy podać: poza odpowiedziami również: imię i nazwisko oraz miejsce zamieszkania (bez numeracji) oraz numer PESELU oraz nr telefonu ażeby można było skontaktować się z zwycięzca konkursu.  Osoby, które nie podadzą odpowiednich danych ich mejle nie będą uznane za prawidłową odpowiedź. Forma ta jest również potrzebną do weryfikacji danej osoby tak aby ktoś inny nie odebrał nagrody. Dane po konkursie zostaną wykasowane i nie będą używane do wysyłania jakichkolwiek reklam. W konkursie mogą wziąć  udział osoby z Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego jak i Wielkopolski
 
 
Kto wygrywa nagrodę rzeczową !!!
 
W pierwszej kolejności wygrywają osoby, które odpowiedzą prawidłowo na trzy żadne pytania oraz podadzą komplet danych. W przypadku dużej ilości prawidłowych odpowiedzi nastąpi losowanie.
 
 Kiedy zabraknie osób z prawidłowo odgadniętymi pytaniami w drugiej kolejności brane będą pod uwagę osoby z dwoma odpowiedziami. I tu również w przypadku sporej ich ilości nastąpi losowanie.
 
 Zwycięzca konkursu mejlem otrzyma zawiadomienie o wygranej nagrodzie  rzeczowej, która zostanie zamieszczona za pomocą zdjęcia na stronie naszego portalu po tygodniu trwania naszego konkursu.
 
Ażeby zapobiec jakimkolwiek wątpliwością o prawidłowości przeprowadzonego konkursu zaraz po jego zakończeniu umieścimy nazwiska osób które prawidłowo odpowiedziały na nasze pytania wraz z nazwiskiem zwycięzcy konkursu. 
 
 
Zgodnie z punktem 4. naszego konkursu prezentujemy imiona i nazwiska uczestników, którzy wzięli udział w szesnastej  edycji ,,KONKURSU CZYTELNIKA,,.
 
Ogółem w naszej zabawie udział wzięło 14. uczestników a byli to:
1. Marcin Fabisiak – Gniezno
2. Jarosław Skrzetuszewski – Mieścisko 
3. Marzena Skrzetuszewska – Mieścisko 
4. Marcin Szkudlarek – Gniezno
5. Artur Nowak – Gniezno 
6. Magdalena Nowak – Gniezno 
7. Paweł Modelski – Kosowo 
8. Jerzy Gólczyński -Gniezno
9. Szymon Kluczyński – Gniezno
10. Wojciech Krzywiński - Gniezno
11. Jarosław Trąpczyński – Gniezno
12 Marcin Opałka – Gniezno 
13. Paweł Kaźmierczak - Gniezno
 
W wyniku losowania laureatami siedemnastej edycji ,,KONKURSU CZYTELNIKA” zostali:
1. Marcin Fabisiak – Gniezno
2. Artur Nowak – Goślinowo
3. Marin Opałka – Gniezno
4. Jerzy Gólczyński – Gniezno 
5. Marcin Szkudlarek – Gniezno 
Gratulujemy zwycięzcą!!!
 
Redakcja – SportGniezno.pl
 

Nagrodę w dwudziestej czwartej edycji ,,KONKURSU CZYTELNIKÓW” fundatorem, której jest firma MJ-SPORT.

 
 
 
treść została wydrukowana ze strony
http://www.sportgniezno.pl/wiadomosc,nagrody-rzeczowe-dwudziestej-czwartej-edycji-konkursu-czytelnika-ufundowane.html