Nagrody rzeczowe ufundowane przez MJ-SPORT w trzydziestej siódmej edycji ,,KONKURSU CZYTELNIKA” zostały rozlosowane !!!

2018-01-02

Za nami już trzydziesta szósta edycja konkursu zgodnie z podpisaną z dniem 1 grudnia 2014 roku, umową o współpracy w zakresie medialno-promcyjnym portalu SportGniezno.pl z gnieźnieńską firma MJ-SPORT.

Przypominamy iż konkurs składał się z trzech pytań o tematyce sportowej, a rozwiązanie jego z podaniem do publicznej wiadomości zwycięzców na łamach portalu SportGniezno.pl, odbywa się zawsze w pierwszym dniu nowego miesiąca. Pytania do konkursu są przygotowywane są na bazie materiałów umieszczanych na portalu SportGniezno.pl.
 
Odbiór nagród gdyż przewidziano ich w obecnym konkursie aż pięć dla pięciu osób, które po losowaniu odbiorą je w siedzibie firmy MJ-SPORT czyli w Gnieźnie, Dalki os. Ogrodowe 18
 
Prezentacja nagrody w obecnym konkursie  nastąpiła zgodnie z naszym regulaminem  w drugim tygodniu trwania naszego konkursu.
 
Ażeby wziąć udział w naszym konkursie wystarczy prawidłowo odpowiedzieć na zamieszczone trzy pytania:

1. Piłkarki ręczne MKS PR URBIS Gniezno oraz piłkarze ręczni KS Szczypiorniaka Gniezno, w ostatnich meczach starego roku 2017 odnieśli bardzo spektakularne zwycięstwa. Proszę podać z kim oba zespoły rywalizowały o punkty i jakim wynikiem zakończyły się oba spotkania?

Odpowiedź:
Piłkarki ręczne –  KS AP Poznań  - MKS PR URBIS Gniezno 24:25

Piłkarze ręczni – KS Szczypiorniak Gniezno – KS Polonia Środa Wlkp. 25:20

2.Na początku grudnia zostało podane oficjalnie nazwisko nowego szkoleniowca Car Gwarant Start Gniezno, który zespół poprowadzi w I lidze żużlowej w sezonie 2018. Proszę podać o kogo chodzi?

Odpowiedź: Piotr Szymko
 
3.Futsaliści Mieszka Gniezno, w ostatnim czasie z kwitkiem do domu odprawili dwóch wiceliderów pierwszej ligi grupy północnej. Proszę podać o jakie zespoły chodzi i jakim wynikiem zakończyły się oba mecz?

Odpowiedź: Mieszko Gniezno – Futsal Klub Kartuzy 6:5, Mieszko Gniezno – Helios Białystok 8:1

Odpowiedzi należy przysyłać do dnia 31 grudnia na adres sportgniezno@o2.pl w temacie należy wpisać "MJ-SPORT”, w którym należy podać: poza odpowiedziami również: imię i nazwisko oraz miejsce zamieszkania (bez numeracji) oraz numer PESELU oraz nr telefonu ażeby można było skontaktować się z zwycięzca konkursu.  Osoby, które nie podadzą odpowiednich danych ich mejle nie będą uznane za prawidłową odpowiedź. Forma ta jest również potrzebną do weryfikacji danej osoby tak aby ktoś inny nie odebrał nagrody. Dane po konkursie zostaną wykasowane i nie będą używane do wysyłania jakichkolwiek reklam. W konkursie mogą wziąć  udział osoby z Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego jak i Wielkopolski.
 
Forma ta jest również potrzebną do weryfikacji danej osoby tak aby ktoś inny nie odebrał nagrody. Dane po konkursie zostaną wykasowane i nie będą używane do wysyłania jakichkolwiek reklam. W konkursie mogą wziąć  udział osoby z Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego jak i Wielkopolski.


Ogółem w naszej zabawie udział wzięło 14. uczestników a byli to:
 
1. Jarosław Skrzetuszewski – Mieścisko
2. Paweł Każmierczak – Gniezno
3. Wiesław Dziekański – Trzemeszno
4.  Marcin Szkudlarek – Gniezno
5. Agnieszka Stankiewicz – Gniezno
6. Agnieszka Kowalczyk – Mieścisko
7. Natalia Olejniczak – Gniezno
8. Jerzy Gólczyński – Gniezno
9. Grzegorz Woźniak – Gniezno
10. Stanisław Olejniczak – Gniezno
11. Marzena Skrzetuszewska – Mieścisko
12. Paweł Modelski – Kosowo
13 Jarosław Trąpczyński – Gniezno
14. Maciej Lemański – Gniezno

W wyniku losowania laureatami trzydziestej siódmej edycji ,,KONKURSU CZYTELNIKA” zostali:
1. Marcin Szkudlarek – Gniezno
2. Marzena Skrzetuszewska – Mieścisko
3. Jerzy Gólczyński –Gniezno
4. Agnieszka Kowalczyk – Mieścisko
5. Stanisław Olejniczak - Gniezno

Redakcja – SportGniezno.pl

 
Kto wygrywa nagrodę rzeczową !!!
 
W pierwszej kolejności wygrywają osoby, które odpowiedzą prawidłowo na trzy żadne pytania oraz podadzą komplet danych. W przypadku dużej ilości prawidłowych odpowiedzi nastąpi losowanie.
 
 Kiedy zabraknie osób z prawidłowo odgadniętymi pytaniami w drugiej kolejności brane będą pod uwagę osoby z dwoma odpowiedziami. I tu również w przypadku sporej ich ilości nastąpi losowanie.
 
 Zwycięzca konkursu mejlem otrzyma zawiadomienie o wygranej nagrodzie  rzeczowej, która zostanie zamieszczona za pomocą zdjęcia na stronie naszego portalu po tygodniu trwania naszego konkursu.
 
Ażeby zapobiec jakimkolwiek wątpliwością o prawidłowości przeprowadzonego konkursu zaraz po jego zakończeniu umieścimy nazwiska osób które prawidłowo odpowiedziały na nasze pytania wraz z nazwiskiem zwycięzcy konkursu. 
 
 Redakcja – SportGniezno.pl
 
Prezentujemy nagrodę w trzydziestym siódmym ,,KONKURSIE CZYTELNIKA”
 
 
 
treść została wydrukowana ze strony
http://www.sportgniezno.pl/wiadomosc,nagrody-rzeczowe-ufundowane-przez-mj-sport-w-trzydziestej-siodmej-edycji.html