Nagrody rzeczowe w dwudziestej edycji ,,KONKURSU CZYTELNIKA” ufundowane przez MJ-SPORT zostały rozlosowane!!!

2016-08-02

Za nami już dwudziesta edycja konkursu zgodnie z podpisaną z dniem 1 grudnia 2014 roku, umową o współpracy w zakresie medialno-promcyjnym portalu SportGniezno.pl z gnieźnieńską firma MJ-SPORT.

Przypominamy iż konkurs składał się z trzech pytań o tematyce sportowej, a rozwiązanie jego z podaniem do publicznej wiadomości zwycięzcy na łamach naszego portalu SportGniezno.pl, nastąpi zawsze w pierwszym dniu nowego miesiąca. Pytania do konkursu są przygotowywane na bazie materiałów umieszczanych na portalu SportGniezno.pl.
 
Odbiór nagród gdyż przewidziano ich w obecnym konkursie aż pięć dla pięciu osób po losowaniu nastąpi w siedzibie firmy MJ-SPORT czyli w Gnieźnie, Dalki os. Ogrodowe 18
 
Co należało zrobić ażeby wziąć udział w konkursie i wygrać nagrodę rzeczową!!! 
 
Ażeby stać się uczestnikiem naszego konkursu wystarczyło prawidłowo odpowiedzieć na trzy pytania: 
 
Ażeby wziąć udział w naszym konkursie wystarczy prawidłowo odpowiedzieć na zamieszczone trzy pytania:
 
1. Na początku lipca w dniach od 1do 3 w grodzie Lecha, odbył się XIV już Międzynarodowy Turniej Koszykówki dziewcząt i chłopców. W trzydniowym święcie basketu Pierwszą Stolicę Polski w kategorii rocznika 1999/2000 reprezentowały dwa zespoły gnieźnieńskie zarówno w kategorii dziewcząt i chłopców. Proszę podać nazwy obu zespołów oraz zajęte przez nie miejsca w tym turnieju? 
 
Odpowiedź: MKK Gniezno zajęło 1 miejsce (chłopcy) oraz TS BASKET Gniezno zajęło 3 miejsce (dziewczęta)
 
2. Gnieźnieńskie Towarzystwo Motorowe ,,Start” Gniezno, w ostatnim czasie podał nazwisko nowego szkoleniowca tworzonego przez nowe stowarzyszenie klubu żużlowego. Proszę podać jego imię i nazwisko oraz jakie barwy w sezonie żużlowym 2016 bronił obecny trener GTM Start Gniezno?  
 
Odpowiedź: Nowym szkoleniowcem GTM Start Gniezno został Krzysztof Jabłoński, który w sezonie 2016 bronił barw Wybrzeża Gdańsk
 
3. Pod koniec czerwca dobiegły do końca zmagania w ramach rozgrywek Wielkopolskiej Ligi w piłce nożnej sześcioosobowej rozgrywanej w Gnieźnie. Proszę podać jak drużyna ponownie zapewniła sobie tytuł mistrzowski w tych rozgrywkach?    
 
Odpowiedź: Ligę Wielkopolską w Gnieźnie wygrała drużyna Husaria Auto Format
 
Odpowiedzi należy przysyłać do dnia 31 lipca na adres sportgniezno@o2.pl w temacie należy wpisać "MJ-SPORT”, w którym należy podać: poza odpowiedziami również: imię i nazwisko oraz miejsce zamieszkania (bez numeracji) oraz numer PESELU oraz nr telefonu ażeby można było skontaktować się z zwycięzca konkursu.  Osoby, które nie podadzą odpowiednich danych ich mejle nie będą uznane za prawidłową odpowiedź. Forma ta jest również potrzebną do weryfikacji danej osoby tak aby ktoś inny nie odebrał nagrody. Dane po konkursie zostaną wykasowane i nie będą używane do wysyłania jakichkolwiek reklam. W konkursie mogą wziąć  udział osoby z Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego jak i Wielkopolski.
 
 
Kto wygrywa nagrodę rzeczową !!!
 
W pierwszej kolejności wygrywają osoby, które odpowiedzą prawidłowo na trzy żadne pytania oraz podadzą komplet danych. W przypadku dużej ilości prawidłowych odpowiedzi nastąpi losowanie.
 
 Kiedy zabraknie osób z prawidłowo odgadniętymi pytaniami w drugiej kolejności brane będą pod uwagę osoby z dwoma odpowiedziami. I tu również w przypadku sporej ich ilości nastąpi losowanie.
 
 Zwycięzca konkursu mejlem otrzyma zawiadomienie o wygranej nagrodzie  rzeczowej, która zostanie zamieszczona za pomocą zdjęcia na stronie naszego portalu po tygodniu trwania naszego konkursu.
 
Ażeby zapobiec jakimkolwiek wątpliwością o prawidłowości przeprowadzonego konkursu zaraz po jego zakończeniu umieścimy nazwiska osób które prawidłowo odpowiedziały na nasze pytania wraz z nazwiskiem zwycięzcy konkursu.
 
Zgodnie z punktem 4. naszego konkursu prezentujemy imiona i nazwiska uczestników, którzy wzięli udział w szesnastej  edycji ,,KONKURSU CZYTELNIKA,,.
 
Ogółem w naszej zabawie udział wzięło 12. uczestników a byli to:
1.Marcin Szkudlarek – Gniezno
2. Krzysztof Małkowski – Gniezno 
3. Paweł Modelski – Kosowo 
4.Jarosław Skrzetuszewski – Mieścisko 
5. Aneta Dolna – Nowy Tomyśl 
6.  Szymon Kluczyński – Gniezno
7. Jarosław Trąpczyński – Gniezno
8. Maria Sosińska – Gniezno 
9. Paweł Kaźmierczak – Gniezno
10. Grzegorz Woźniak –Gniezno 
11. Jarosław Maśli – Gniezno 
12. Agnieszka Stankiewicz – Gniezno 
 
W wyniku losowania laureatami siedemnastej edycji ,,KONKURSU CZYTELNIKA” zostali:
1. Marcin Szkudlarek – Gniezno 
2. Krzysztof Małkowski – Gniezno 
3. Szymon Kluczyński – Gniezno 
4. Jarosław Skrzetuszewski – Mieścisko 
5. Paweł Modelski – Kosowo 
 
Gratulujemy zwycięzcą!!!
 
Redakcja – SportGniezno.pl
 
 
 Redakcja – SportGniezno.pl
 
Prezentujemy nagrodę w dwudziestej edycji ,,KONKURSU CZYTELNIKÓW” fundatorem, której jest firma MJ-SPORT.
 
 
 
treść została wydrukowana ze strony
http://www.sportgniezno.pl/wiadomosc,nagrody-rzeczowe-w-dwudziestej-edycji-konkursu-czytelnika-ufundowane-przez.html