Nagrody rzeczowe w siedemnastej edycji ,,KONKURSU CZYTELNIKA” ufundowane przez MJ-SPORT zostały rozlosowane!!!

2016-05-03

Za nami już siedemnasta edycja konkursu zgodnie z podpisaną z dniem 1 grudnia 2014 roku, umową o współpracy w zakresie medialno-promcyjnym portalu SportGniezno.pl z gnieźnieńską firma MJ-SPORT.

Przypominamy iż konkurs składał się z trzech pytań o tematyce sportowej, a rozwiązanie jego z podaniem do publicznej wiadomości zwycięzcy na łamach naszego portalu SportGniezno.pl, nastąpi zawsze w pierwszym dniu nowego miesiąca. Pytania do konkursu są przygotowywane na bazie materiałów umieszczanych na portalu SportGniezno.pl.
 
Odbiór nagród gdyż przewidziano ich w obecnym konkursie aż pięć dla pięciu osób po losowaniu nastąpi w siedzibie firmy MJ-SPORT czyli w Gnieźnie, Dalki os. Ogrodowe 18
 
Co należało zrobić ażeby wziąć udział w konkursie i wygrać nagrodę rzeczową!!! 
 
Ażeby stać się uczestnikiem naszego konkursu wystarczyło prawidłowo odpowiedzieć na trzy pytania: 
 
1. Miłą niespodziankę sprawili piłkarze ręczni Szczypiorniaka Gniezno, wygrywając jako debiutant rozgrywek III ligi w sezonie 2015/2016 trzecie swoje spotkanie ligowe. Proszę podać z kim wygrał na zakończenie sezonu Szczypiorniak Gniezno i jaki był wynik końcowy tego meczu i kto zdobył najwięcej punktów dla drużyny z grodu Lecha?
 
Odpowiedź: Szczypiorniak Gniezno pokonał UKS Hagard Strzałkowo wynikiem26:23. Najwięcej bramek dla Gnieźnian rzucił Hubert Nowak (6).
 
2. Hokeiści pierwszoligowi Stelli oraz Startu 1954 Gniezno, w pierwszy weekend kwietnia zainaugurowali rundę rewanżową sezonu 2015/2016. Proszę podać jakie wyniki osiągnęły obie drużyny gnieźnieńskie w pierwszych meczach rundy wiosennej?
 
Odpowiedź: Stella Gniezno - Grunwald Poznań 0:11, UKS Start 1954 Gniezno - AZS AWF Poznań 2:9
 
3. III ligowy zespół Pelikana Niechanowo, w drugi weekend kwietnia rozegrał bardzo ważny mecz na szczycie ligowej tabeli w Poznaniu z miejscową Wartą. Proszę podać jakim wynikiem zakończyło się to spotkanie oraz kto zdobył bramki dla Pelikana?
 
Odpowiedź: Warta Poznań - Pelikan Niechanowo 0:1, gola strzelił Tomasz Bzdęga
 
Odpowiedzi należy przysyłać do dnia  30 kwietnia  na adres sportgniezno@o2.pl w temacie należy wpisać "MJ-SPORT”, w którym należy podać: poza odpowiedziami również: imię i nazwisko oraz miejsce zamieszkania (bez numeracji) oraz numer PESELU oraz nr telefonu ażeby można było skontaktować się z zwycięzca konkursu.  Osoby, które nie podadzą odpowiednich danych ich mejle nie będą uznane za prawidłową odpowiedź. Forma ta jest również potrzebną do weryfikacji danej osoby tak aby ktoś inny nie odebrał nagrody. Dane po konkursie zostaną wykasowane i nie będą używane do wysyłania jakichkolwiek reklam. W konkursie mogą wziąć  udział osoby z Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego jak i Wielkopolski.
 
 
Kto wygrywa nagrodę rzeczową !!!
 
W pierwszej kolejności wygrywają osoby, które odpowiedzą prawidłowo na trzy żadne pytania oraz podadzą komplet danych. W przypadku dużej ilości prawidłowych odpowiedzi nastąpi losowanie.
 
 Kiedy zabraknie osób z prawidłowo odgadniętymi pytaniami w drugiej kolejności brane będą pod uwagę osoby z dwoma odpowiedziami. I tu również w przypadku sporej ich ilości nastąpi losowanie.
 
 Zwycięzca konkursu mejlem otrzyma zawiadomienie o wygranej nagrodzie  rzeczowej, która zostanie zamieszczona za pomocą zdjęcia na stronie naszego portalu po tygodniu trwania naszego konkursu.
 
Ażeby zapobiec jakimkolwiek wątpliwością o prawidłowości przeprowadzonego konkursu zaraz po jego zakończeniu umieścimy nazwiska osób które prawidłowo odpowiedziały na nasze pytania wraz z nazwiskiem zwycięzcy konkursu.
 
Zgodnie z punktem 4. naszego konkursu prezentujemy imiona i nazwiska uczestników, którzy wzięli udział w szesnastej  edycji ,,KONKURSU CZYTELNIKA,,.
 
Ogółem w naszej zabawie udział wzięło 14. uczestników a byli to:
1. Jonasz Grześkiewicz – Gniezno
2. Jarosław Skrzetuszewski – Mieścisko
3. Mariusz Zdanowicz – Goślinowo
4. Jarosław Surman – Gniezno 
5. Marcin Opałka – Gniezno
6. Marcin Szkudlarek – Gniezno
7. Mateusz Kmiecik – Trzemeszno
8. Damian Podedworny – Trzemeszno
9. Artur Nowak – Gniezno 
10. Klaudiusz Chudzik – Gniezno
11. Mikołaj Bereźnicki – Gniezno 
12. Magdalena Nowak – Gniezno 
13. Beata Hemmerling – Gniezno 
14. Karol Bereźnicki – Gniezno 
 
W wyniku losowania laureatami siedemnastej edycji ,,KONKURSU CZYTELNIKA” zostali. 
1. Jonasz Grześkiewicz – Gniezno 
2. Jarosław Surman – Gniezno 
3. Marcin Opałka – Inowrocław 
4. Damian Podedworny – Trzemeszno 
5. Mariusz Zandrowicz – Goślinowo 
 
Gratulujemy zwycięzcą!!!
 
Redakcja – SportGniezno.pl
 
Prezentujemy nagrodę w siedemnastej edycji ,,KONKURSU CZYTELNIKÓW” fundatorem, której jest firma MJ-SPORT.
 
 
 
treść została wydrukowana ze strony
http://www.sportgniezno.pl/wiadomosc,nagrody-rzeczowe-w-siedemnastej-edycji-konkursu-czytelnika-ufundowane-przez.html