Nagrody rzeczowe w szesnastej edycji ,,KONKURSIE CZYTELNIKA” ufundowane przez MJ-SPORT zostały rozlosowane!!!

2016-04-03

Za nami już szesnasta edycja konkursu zgodnie z podpisaną z dniem 1 grudnia 2014 roku, umową o współpracy w zakresie medialno-promcyjnym portalu SportGniezno.pl z gnieźnieńską firma MJ-SPORT.

Przypominamy iż konkurs składał się z trzech pytań o tematyce sportowej, a rozwiązanie jego z podaniem do publicznej wiadomości zwycięzcy na łamach naszego portalu SportGniezno.pl, nastąpi zawsze w pierwszym dniu nowego miesiąca. Pytania do konkursu są przygotowywane na bazie materiałów umieszczanych na portalu SportGniezno.pl.
 
Odbiór nagród gdyż przewidziano ich w obecnym konkursie aż pięć dla pięciu osób po losowaniu nastąpi w siedzibie firmy MJ-SPORT czyli w Gnieźnie, Dalki os. Ogrodowe 18
 
Co należało zrobić ażeby wziąć udział w konkursie i wygrać nagrodę rzeczową!!! 
 
Ażeby stać się uczestnikiem naszego konkursu wystarczyło prawidłowo odpowiedzieć na trzy pytania: 
 
1. W dniach 19 – 21 lutego w Kwidzynie odbywał się jeden z dwóch turniejów Półfinałowych Mistrzostw Polski Juniorek w piłce ręcznej dziewcząt. W zawodach tych uczestniczyła gnieźnieńska drużyna MKS MOS Gniezno, która przebojem wdarła się do najlepszej ósemki w Polsce. Gnieźniankom nie udało się awansować do zmagań półfinałowych. Proszę podać, które miejsce w Kwidzyniu zajęły podopieczne Roberta Popka i Romana Solarka?
 
Odpowiedź - Podopieczne Roberta Popka i Romana Solarka zajęły 4 miejsce
 
2. W pierwszą sobotę, marca, w spotkaniu 17. kolejki grupy północnej I ligi futsalu zespół Mieszka Gniezno podejmował we własnej hali GOSiR przy ulicy Paczkowskego, lidera swojej grupy drużynę AZS Uniwersytetu Gdańskiego. Zgodnie z przewidywaniami gnieźnianie zmuszeni byli uznać wyższość liderujących w tabeli akademików i przegrali to spotkanie po zaciętym jego przebiegu. Proszę podać wynik tego meczu oraz kto zdobył bramki dla Mieszka Gniezno?
 
Odpowiedź - Mecz zakończył się wynikiem 3:5 dla AZS Uniwersytetu Gdańskiego. Bramki dla Mieszka zdobyli: Paweł Kaźmierczak, Mariusz Sawicki oraz Marcin Greser.
 
3. Bardzo udanie wypadała inauguracja rundy wiosennej w wykonaniu III ligowego niechanowskiego Pelikana. Podopieczni Sławomira Majaka w sobotę 12 marca w Warlubiu zmierzyli się tamtejszy Startem. Spotkanie zakończyło się zasłużonym zwycięstwem Pelikana Niechanowo. Proszę podać jakim wynikiem zakończyło się to spotkanie oraz jaki był wynik do przerwy oraz strzelców bramek dla Pelikana Niechanowo?
 
Odpowiedź - Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:0 dla Pelikana Niechanowo. Do przerwy był wynik 0:0. Bramki strzelili: Michał Steinke,  Krzysztof Wolkiewicz oraz Marcin Trojanowski.
 
Odpowiedzi należy przysyłać do dnia  31 marca  na adres sportgniezno@o2.pl w temacie należy wpisać "MJ-SPORT”, w którym należy podać: poza odpowiedziami również: imię i nazwisko oraz miejsce zamieszkania (bez numeracji) oraz numer PESELU oraz nr telefonu ażeby można było skontaktować się z zwycięzca konkursu.  Osoby, które nie podadzą odpowiednich danych ich mejle nie będą uznane za prawidłową odpowiedź. Forma ta jest również potrzebną do weryfikacji danej osoby tak aby ktoś inny nie odebrał nagrody. Dane po konkursie zostaną wykasowane i nie będą używane do wysyłania jakichkolwiek reklam. W konkursie mogą wziąć  udział osoby z Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego jak i Wielkopolski.
 
Kto wygrywa nagrodę rzeczową !!!
 
W pierwszej kolejności wygrywają osoby, które odpowiedzą prawidłowo na trzy żadne pytania oraz podadzą komplet danych. W przypadku dużej ilości prawidłowych odpowiedzi nastąpi losowanie.
 
 Kiedy zabraknie osób z prawidłowo odgadniętymi pytaniami w drugiej kolejności brane będą pod uwagę osoby z dwoma odpowiedziami. I tu również w przypadku sporej ich ilości nastąpi losowanie.
 
 Zwycięzca konkursu mejlem otrzyma zawiadomienie o wygranej nagrodzie  rzeczowej, która zostanie zamieszczona za pomocą zdjęcia na stronie naszego portalu po tygodniu trwania naszego konkursu.
 
Ażeby zapobiec jakimkolwiek wątpliwością o prawidłowości przeprowadzonego konkursu zaraz po jego zakończeniu umieścimy nazwiska osób które prawidłowo odpowiedziały na nasze pytania wraz z nazwiskiem zwycięzcy konkursu.
 
Zgodnie z punktem 4. naszego konkursu prezentujemy imiona i nazwiska uczestników, którzy wzięli udział w szesnastej  edycji ,,KONKURSU CZYTELNIKA,,.
 
Ogółem w naszej zabawie udział wzięło 12. uczestników a byli to:
1. Jarosław Skrzetuszewski – Mieścisko
2. Patryk Wojciechowski – Gniezno
3. Marcin Szkudlarek – Gniezno
4. Mikołaj Bereźnicki – Gniezno
5. Artur Nowak – Gniezno 
6. Mikołaj Kozubiński – Gniezno 
7. Beata Hemmerling – Gniezno
8. Karol Bereźnicki – Gniezno
9. Klaudiusz Chudzik – Gniezno
10. Mariusz Zandrowicz – Goślinowo
11. Magdalena Nowak – Gniezno  
12. Marcin Szymankiewicz – Gniezno
 
W wyniku losowania laureatami szesnastej edycji ,,KONKURSU CZYTELNIKA” zostali. 
1. Jarosław Skrzetuszewski – Mieścisko
2. Mikołaj Kozubiński – Gniezno 
3. Beata Hemmerling – Gniezno
4. Klaudiusz Chudzik – Gniezno 
5. Marcin Szymankiewicz – Gniezno 
6.
Gratulujemy zwycięzcą!!!
 
 Redakcja – SportGniezno.pl
 
Prezentujemy nagrodę w szesnastej edycji ,,KONKURSU CZYTELNIKÓW” fundatorem, której jest firma MJ-SPORT.
 
 
treść została wydrukowana ze strony
http://www.sportgniezno.pl/wiadomosc,nagrody-rzeczowe-w-szesnastej-edycji-konkursie-czytelnika-ufundowane-przez.html