Najlepsze półkolonie w mieście trwają w najlepsze!

2014-07-03

Właśnie minęliśmy półmetek pierwszego turnusu półkolonii na "sportowo" organizowanego przez Gnieźnieński Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Turnus rozpoczął się 30 czerwca i potrwa do 4 lipca br.
Zajęcia prowadzone są godzinach 900 – 1500 na terenie Kompleksu Rekreacyjno- Sportowego GOSiR przy ul. Bł. Jolenty 5. Każdego dnia dzieci otrzymują 2 posiłki (śniadanie i obiad).


Półkolonie przeznaczone są dla dzieci w wieku 7 -14 lat . Cena turnusu wynosi 150złotych.
Zajęcia odbywają w dwóch grupach wiekowych 7-9 lat oraz 10-14.

 

Dzieci mają zapewnioną moc atrakcji wśród których nie brakuje zajęć na basenie, świeżym powietrzu i sali sportowej. Ponadto dzieci wyjeżdżają na  gospodarstwo agroturystyczne w Pawłowie, chodzą na kręgle do Hotelu Nest i do Klubu Zabaw Fantazja.
Prowadzone są również  zajęcia edukacyjne przez Freeedom School i Akademię Nauki Fizyka dla Smyka. WOPR przeprowadził również pogadankę na temat udzielania pierwszej pomocy i bezpiecznego zachowania się nad wodami w okresie wakacji. Dzieci zapoznano także z zasadami ochrony środowiska naturalnego i segregacji odpadów.
W piątek dzieci czeka jeszcze spartakiada półkolonisty, po której odbędzie się wręczenie pamiątkowych dyplomów i słodkości.
 
 Wszyscy uczestnicy półkolonii na każde zajęcia przynoszą ze sobą stroje kąpielowe, czepki i  stroje sportowe.

 

Na dwa kolejne turnusy , tj. 7-11.07.2014 r. i 14-18.07.2014 r. nie ma już wolnych miejsc. Zapraszamy na turnus od 21 lipca br.

 

Formularz zgłoszeniowy dziecka oraz wszelkie informacje można uzyskać w szatni na basenie przy ul. Bł. Jolenty 5; tel. (61) 424 86 04, codziennie w godzinach w godzinach otwarcia basenu.  lub pobrać ze strony www.basengniezno.pl w zakładce PÓŁKOLONIE


 

GOSiR + foto

 

 

 

 

 

treść została wydrukowana ze strony
http://www.sportgniezno.pl/wiadomosc,najlepsze-polkolonie-w-miescie-trwaja-w-najlepsze.html