Niedziela nie była dla nas WKS Owieczek

2020-09-01

W samo południe 30 sierpnia zespół WKS Owieczki, na mecz trzeciej kolejki ligowej wielkopolskiej klasy A grupy 3 udał się do Poznania gdzie był podejmowany przez ekipę miejscowego FC.

Po porażce na inauguracje nowego sezonu na własnym trenie z Antaresem Zalasewo i ostatnim remisie z Sokołem Mieścisko. Wydawało się że w końcu przyszedł czas na pierwszy komplet punktów podopiecznych Artura Borowiaka, w rozgrywkach wielkopolskiej klasy A grupy 3 nowego sezonu. Z tym założeniem ,,Owce” jechały do Poznania, na mecz trzeciej kolejki ligowej. Rzeczywistość okazała się zgoła inna gdyż WKS Owieczki, poniósł drugą porażkę w tym sezonie a pierwszą na wyjeździe przegrywając z Poznaniem FC w stosunku 2:1. Gospodarze prowadzenie w meczu 1:0 objęli już w 9 minucie po golu zdobytym przez Kacpra Majdajewskiego. Wprawdzie w 24 minucie ,,Owce” doprowadzili do stanu 1:1 po bramce zdobytej przez Błażeja Fedyszyna. I takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa meczu w Poznaniu. O porażce WKS Owieczki zadecydowała druga połowa.W 57 minucie gola na wagę zwycięstwa dla Poznania FC zdobył strzelec pierwszej bramki Kacper Madajewski. A że wynik do końca meczu nie uległ zmianie i Poznań FC pokonał u siebie WKS Owieczki w stosunku 2:1.

Kolejna szansa na punkty już w sobotę 5 września.  O godzinie 11.00 podopieczni Artura Borowiaka  zagra w Owieczkach z Pogromem Luboń.

WKS Owieczki wystąpił w Poznaniu w składzie: Filip Chrzanowski - Dawid Śmiałowski, Hubert Zacholski (75' Patryk Mendyk), Radosław Neumann (70' Paweł Pasternak), Filip Jagodziński (70' Mateusz Cieśliński), Radosław Olszewski (65' Stefan Grzechowiak), Kamil Grzybowski, Błażej Fedyszyn, Damian Pankowski (80' Sebastian Figas), Eryk Buś (60'Dawid Cieciura), Damian Tomczak.