Nielba Wągrowiec pokonuje Zjednoczonych Trzemeszno

2018-08-29

W środę 29 sierpnia zespół Zjednoczonych Trzemeszno, udał się do Wągrowca na mecz szóstej kolejki ligowej wielkopolskiej IV ligi gdzie był podejmowany przez ekipę miejscowej Nielby.

Trzemesznianie, na ten mecz co miało duży wpływ na jego końcowy wynik udali się bez swojego kapitana drużyny Michała Kachniarza, który na to spotkanie nie mógł się udać się z powodów osobistych. W Wągrowcu, nie zagrali również Marcin Nowak, który w domu został z powodów osobistych a także kontuzjowani Adam Niedzielski i Kacper Serwatka. Te znaczne braki kadrowe spowodowały że trzemesznianie ulegli swojemu rywalowi 1:2. Gospodarze na prowadzenie 1:0, wyszli już w 5 minucie po wykorzystanym rzucie karnym. Pewnym egzekutorem jedenastki w drużynie z Wągrowca okazał się Rafał Leśniawski. Kolejnego gola gospodarze środowego meczu zdobyli już na początku drugiej połowy. W 49 minucie prowadzenie Nielby Wągrowiec na 2:0 podwyższył Damian Śmigielski. Trzemesznianie na stracone dwie bramki odpowiedzieli tylko jedną a było to w 63 minucie. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego przez Jacka Wojciechowskiego, który dołączył do zespołu z Trzemeszna w ostatnich dniach okienka transferowego z Pogoni Mogilno na zasadzie półrocznego wypożyczenia bramkę zdobył Hubert Siwa.  A że więcej goli w środowym meczu nie padło w tym układzie Zjednoczeni Trzemeszno przegrali spotkanie w Wągrowcu w stosunku 2:1.

Skład Zjednoczonych Trzemeszno: Paweł Mroziński, Michał Wiśniewski (78’ Błażej Matysiak), Robert Pepliński, Hubert Siwa, Bartosz Andrzejewski, Wojciech Durski, Kamil Wysocki, Jacek Wojciechowski, Mateusz Kaczor, Dawid Ciążyński (64’ Szymon Meller), Krzysztof Chojnacki

Kolejny mecz zespół z Trzemeszna rozegra 2 września u siebie podejmując o godzinie 17.00 zespół Kotwicy Kórnik.

Wyniki:

Kolejka 6 - 29 sierpnia

Centra Ostrów Wielkopolski - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 5 września, 18:00

DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Lubuszanin Trzcianka 6 15 5 0 1 17-6 3 0 0 11-3 2 0 1 6-3
2.  LKS Gołuchów 6 13 4 1 1 12-4 4 1 1 12-4 0 0 0 0-0 1 1 0 1 0 0-0
3.  Sokół Pniewy 6 13 4 1 1 10-6 1 0 0 3-1 3 1 1 7-5 1 1 0 1 0 0-0
4.  Nielba Wągrowiec 5 12 4 0 1 10-8 2 0 1 5-6 2 0 0 5-2
5.  Pogoń Nowe Skalmierzyce 6 11 3 2 1 15-11 2 2 1 12-11 1 0 0 3-0
6.  Obra Kościan 5 10 3 1 1 6-2 1 1 1 3-2 2 0 0 3-0 1 3 1 0 0 2-0
7.  Unia Swarzędz 6 10 3 1 2 12-10 3 1 0 10-4 0 0 2 2-6
8.  Centra Ostrów Wielkopolski 5 10 3 1 1 13-12 2 1 0 9-6 1 0 1 4-6