Niespodziewana porażka Stelli z MKS Środa Wielkopolska

2020-10-03

W spotkaniu 4. kolejki rozgrywek I ligi hokeja na trawie mężczyzn zespół Stelli Gniezno podejmował w sobotę, 3 października, drużynę MKS Środa Wielkopolska.

Gnieźnianie będący liderem zmagań i mając dodatkowo atut występu na własnym terenie byli faworytami tego spotkania. Tymczasem to goście dwie minuty przed zakończeniem pierwszej połowy objęli prowadzenie. Na listę strzelców wpisał się Karol Juskowiak. Gnieźnianie wyrównali na początku ostatniej kwarty dzięki trafieniu Michała Piechowiaka i wydawało się, że pójdą za ciosem. Tymczasem w w 52. minucie Michał Dydymski zdobył drugą bramkę dla drużyny gości ustalając wynik meczu na 1:2.