Nieudany debiut Dariusza Kuryły w roli nowego trenera Zjednoczonych Trzemeszno

2019-05-01

Zespół Zjednoczonych Trzemeszno, w wtorek 1 maja pod wodzą już nowego szkoleniowca w ramach wielkopolskiej IV ligi udał się do Kępna gdzie był podejmowany przez zespół miejscowej Polonii.

Jak już informowaliśmy po kolejnym przegranym meczu z Orkanem Śmiłowo, władze klubu Zjednoczonych Trzemeszno, podziękowały za współpracę w roli szkoleniowca pierwszego zespołu Damianowi Malczewskiemu oraz jego asystentowi Mirosławowi Maciejewskiemu. W poniedziałek 29 kwietnia nowym szkoleniowcem zespołu seniorów  Zjednoczonych Trzemeszno został  Dariusz Kuryło. W przeszłości Kuryło prowadził już zespół z Trzemeszna, a oprócz pracy w grodzie Klińskiego trenował również m.in. drużyny Mieszka Gniezno i Vitcovii Witkowo. Debiut nowego startego trenera w meczu wyjazdowym w Kępnie z tamtejszą Polonią, nie wyszedł z pewnością po jego myśli. Zjednoczeni zamiast choćby jednego punktu zdobytego na trenie swojego rywala do Trzemeszna wrócili bez punktów przegrywając mecz 3:0. Wynik wtorkowego meczu został ustalony po pierwszych czterdziestu pięciu minutach. Gospodarze na prowadzenie 1:0 wyszli już w 5 minucie po golu Leonardo Okeke. W 26 minucie prowadzenie drużyny z Kępna na 2:0 podwyższył Wojciech Drygas. Siedem minut później było już 3:0 dla Polonii po wykorzystanym rzucie karnym podyktowanym na ich korzyść, który na bramkę zamienił Jakub Górecki. Takim też wynikiem zakończyła się pierwsza połowa. Po zmianie stron Polonia Kępno, nie dała sobie strzelić choćby gola honorowego przez zespół z Trzemeszna. I spotkanie zakończyło się gładkim zwycięstwem polonistów w stosunku 3:0.

Kolejny mecz drużyna z Trzemeszna, rozegra na własnym trenie podejmując o godzinie 17.00 Krobiankę Krobie.