Niskie loty „Orłów” w Bydgoszczy

2024-02-04

Koszykarze drużyny Sklep Polski MKK Gniezno przegrali w niedzielę, 4 lutego z Enea Astorią II Bydgoszcz. Bydgoszczanie tym samym zrewanżowali się „Orłom” za porażkę w Gnieźnie.

Koszykarze MKK nie będą miło wspominać niedzielnego meczu z Enea Astorią II Bydgoszcz. Gnieźnianie przegrali to spotkanie 69:79. Początkowo jednak nic nie zapowiadało porażki MKK, bowiem pierwszą kwartę koszykarze z Gniezna wygrali aż 20:8. To była jednak jedyna wygrana część gry przez „Orły”.
Do przerwy co prawda było 40:31 dla gnieźnian jednak wysoko przegrana trzecia odsłona (14:29) i porażka w czwartej (15:19) sprawiły, że ostatecznie górą byli gracze Enea Astorii.

Enea Astoria II Bydgoszcz - Sklep Polski MKK Gniezno 79:69 (8:20, 23:20, 29:14, 19:15)