Nowy sezon, ten sam brak skuteczności w sparingu

2020-07-03

Zespół Lechity Kłecko, w rakach przygotowań do nowego sezonu 2020/2021 jako beniaminek wielkopolskiej V ligi grupy 1 w piątek 3 czerwca na własnym trenie rozegrał pierwszy z siedmiu zaplanowanych meczy kontrolnych.

Pierwszym rywalem kłecczan podczas letnich przygotowań do zbliżającego się sezonu była drużyna Polanina Strzałkowo przygotowująca się do zmagań ligowych w wielkopolskiej klasie okręgowej. Mecz zakończył się zwycięstwem gości 3:2, którzy po dwóch trafieniach Sobieraja i jednym Weltera prowadzili do przerwy zdecydowanie 3:0. Kłecczanie dopiero w drugiej połowie zmniejszyli prowadzenie swojego rywala zdobywając dwa gole których autorem okazał się
Joachim Andrzejczak. W piątkowym spotkaniu z różnych względów nie obejrzeliśmy w akcji kilku graczy, którzy stanowili człon drużyny w poprzednim sezonie Lechity Kłecko. Zabrakło między innymi - Krzysztofa Kubalewskiego, Sławomira Kasprzaka, Adriana Guzika, Damiana Wiśniewskiego czy też Karola Zdanowskiego. Pomimo tych absencji szkoleniowiec z Kłecka - Piotr Kubalewski miał do dyspozycji  21 zawodników.

Kolejny test mecz zespół Lechity Kłecko rozegra we wtorek 7 lipca w Mogilnie gdzie podejmowany będzie przez miejscową drużynę Pogoni.