Nowy sponsor tytularny i kolejne kontrakty w Starcie

2017-11-09

W czwartek, 9 listopada, w siedzibie klubu sportowego Start Gniezno odbyła się konferencja prasowa poświęcona pozyskaniu sponsora tytularnego oraz budowania składu na sezon '2018. W trakcie konferencji doszło do podpisania umowy na podstawie której firma Car Gwarant Service s.c. będzie wspierała gnieźnieński klub na zasadzie sponsora tytularnego.

W pierwszej części konferencji uczestniczyli: Krzysztof Grabarczyk - właściciel firmy Car Gwarant Service Sc., Grzegorz Cieślachowski - dyrektor ds. rozwoju i Kamila Antczak – opiekun klienta biznesowego oraz z ramienia GTM Start Gniezno Tomasz Wojciechowski - prezes stowarzyszenia i Bartosz Kapczyński - koordynator ds. marketingu.
-  Cieszy nas fakt podjęcia rozmów i podpisanie umowy, która zapewni nam wsparcie w pierwszoligowych  rozgrywkach. Do tej pory głównymi filarami naszego finansowania był samorząd, kibice oraz sponsorzy, a na chwilę obecną mamy gwarancje firmy, która rozpoczyna z nami współpracę. Do nowego sezonu chcemy przystąpić bardziej zmotywowani i przygotowani odpowiednio również pod względem finansów. Jestem przekonany, że postawą i zaangażowaniem drużyny spełnimy oczekiwania naszego nowego partnera – stwierdził  prezes Tomasz Wojciechowski. O kulisach nawiązania współpracy firmy Car Gwarant Service s.c. z GTM Start Gniezno powiedziała Kamila Antczak:  - Nie byłoby tego wszystkiego, gdyby nie osoba pana Rafała Szewiora. To nasz główny partner na terenie Gniezna. Prowadzi swój komis Auto-Marsel. Nawiązując współpracę z tym partnerem miałam możliwość poznać klub Start Gniezno. Szybko rozpoczęły się negocjacje które zaowocowały podpisaną dziś umową. - Nasza firma powstała trzy lata temu. Na początku działaliśmy tylko w rejonie łódzkim i na jego obrzeżach. Od ponad roku rozwinęliśmy się na całą Polskę. Oferujemy gwarancje dla samochodów używanych - powiedział właściciel Car Gwarant Service Krzysztof Grabarczyk. - Naszymi klientami są komisy samochodowe, salony sprzedaży, a także osoby indywidualne. Posiadamy cztery programy naprawcze, dedykowane są one nawet samochodom dwudziestoletnim.  Mamy także coś dla posiadaczy młodszych, pięcioletnich aut. Sieć rozbudowana jest w całej Polsce. Działamy z wyselekcjonowanymi warsztatami. W całym kraju współpracujemy z ProfiAuto. Mamy własny system napraw i lawety – kontynuował prezentację firmy Grzegorz Cieślachowski.
Umowa została zawarta na okres jednego roku z możliwością przedłużenia na kolejne lata. Na jej podstawie żużlowcy gnieźnieński zespół będzie występował w rozgrywkach I ligi sezonu '2018 pod nazwą Car Gwarant Start Gniezno.

W drugiej części konferencji wzięli udział Rafael Wojciechowski - menadżer drużyny i Mirosław Jabłoński - kapitan Startu.
- Cieszy nas pozyskanie sponsora tytularnego, ale nie zmienia to naszej polityki jeśli chodzi o budowanie zespołu. Chcemy tak jak przed minionym sezonem tworzyć przede wszystkim kolektyw. Nie zależy nam na pozyskiwaniu gwiazd, które mogą zachwiać budżetem klubu - powiedział  menadżer drużyny. Rafael Wojciechowski poinformował także, że do zawodników, którzy już wcześniej podpisali umowy dołączyli w ostatnich dniach: Maksymilian Bogdanowicz, który także związał się ze Startem kontraktem oraz na zasadzie wypożyczenia (podobnie jak w minionym roku) Norbert Krakowiak.  Działacze Startu prowadzą jeszcze negocjacje i prawdopodobnie przed końcem okresu transferowego podpiszą umowy z 2-3 zawodnikami, którzy będą jednak raczej rezerwowymi.  

Z końcem lutego wygaśnie kontrakt trenerski z Krzysztofem Jabłońskim. Działacze prowadzą już negocjacje z jego następcą.  Rafael Wojciechowski nie wyklucza natomiast, że były kapitan i trener będzie jeździł w Starcie w przyszłym roku. 

 

Radosław Kossakowski/foto archiwum

 

 

treść została wydrukowana ze strony
http://www.sportgniezno.pl/wiadomosc,nowy-sponsor-tytularny-i-kolejne-kontrakty-w-starcie.html