Odrabiali ligowe zaległości

2021-05-27

W środę 26 maja zespoły z powiatu gnieźnieńskiego walczące o punkty ligowe w wielkopolskiej V ligi Red Box oraz wielkopolskiej klasie okręgowej Red Box odrabiały ligowe zaległości.

Mecz z udziałem pięciu zespołów z naszego powiatu miały pierwotnie odbyć się miały w weekend 10-11 kwietnia lecz zostały odwołane z powodu zagrożenia epidemicznego. W zakończonych środowych meczach zespoły z naszego powiatu zapisały na swoim koncie jedno zwycięstwo, jeden remis oraz trzy porażki.

23 kolejka - Wielkopolska V liga Red Box grupa 1

Orkan Śmiłowo – Czarni Czerniejewo 2:1
Trzecią porażkę z rzędu zapisali na swoim koncie piłkarze drużyny seniorów Czarnych Czerniejewo, którzy w meczu wyjazdowym ulegli zespołowi Orkanu Śmiłowo w stosunku 2:1 mimo że do przerwy czerwono-czarni remisowali 1:1 z swoim rywalem. Bramkę honorową dla zespołu z Czerniejewa zdobył w 39 minucie Daniel Bartkowiak. Z kolei dla gospodarzy bramki zdobywali Jakub Skwarek w 2 minucie oraz Mateusz Tatera w 90 minucie meczu.

Skład Czarnych Czerniejewo: Tomasz Roszyk, Rafał Wawrzyniak, Maciej Lisiecki, Arkadiusz Juchacz (40' Paweł Zieliński), Adrian Franczak, Bartosz Antkowiak, Karol Jańczak (68' Dominik Roszyk), Mateusz Goździaszek, Piotr Cyrulewski, Patryk Buczkowski, Daniel Bartkowiak

Kolejny mecz:
Concordia Murowana Goślina     - Czarni Czerniejewo     29 maja, 14:00

Lechita Kłecko - Błękitni Wronki 2:3
Kolejną również porażką zakończyło się spotkanie drugiego naszego przedstawiciela tej samej grupy czyli Lechity Kłecko, który na własnym trenie po zaciętym spotkaniu uległ drużynie Błękitnym Wronki w stosunku 3:2.

Wełna Skoki - Lechita Kłecko     29 maja, 16:00

Wielkopolska V liga Red Box grupa 3

Vitcoria Skarszew – Vitcovia Witkowo 2:1
Nie zaliczą środowego wyjazdu piłkarze seniorów Vitcovii Witkowo, do zbyt udanego gdyż podopieczni Macieja Rozmarynowskiego wrócili bez punktów przegrywając z wiceliderem swojej grupy w Skarszewie z miejscowym zespołem Victorii w stosunku 2:1. Honorowego gola dla zespołu z Witkowa wyrównującego stan meczu 1:1 w 28 minucie Wojciech Durski. Dla drużyny z Skarszewa po bramce na swoim koncie zapisali Mateusz Stefaniak w 23 minucie oraz Tomasz Owczarek w 45 minucie.

Skład Vitcovii Witkowo: Patryk Budzyński, Patryk Bojarski (46' Patryk Markiewicz), Kacper Boczkowski, Oskar Pietrzak, Bartłomiej Melewski, Michał Marszałek, Wojciech Durski (65' Patryk Stachowiak), Tomasz Kaźmierczak, Dawid Białas, Radosław Trybuła, Patryk Dąbek

Vitcovia Witkowo - Piast Czekanów     29 maja, 11:00

23 kolejka - Wielkopolska klasa okręgowa Red Box grupa 3

Pelikan Niechanowo - Orlik Miłosław 3:0
Zdecydowano zwycięstwo na swoim koncie w środę zapisał na swoim koncie wicelider tabeli Pelikan Niechanowo. Podopieczni Andrzeja Stefańskiego ograli autsajdera swojej grupy Orlik Miłosław w stosunku 3:0. Po tym zwycięstwie drużyna Pelikana Niechanowo, nie poprawiła swojego miejsca w ligowej tabeli i zajmuje drugie miejsce.

Sparta Orzechowo - Pelikan Niechanowo     29 maja, 17:00

Zjednoczeni Trzemeszno – Polonia Golina 3:3
Remisem i podziałem punktów w ligowej tabeli zakończyło się środowe spotkanie w Trzemesznie, w którym miejscowi Zjednoczeni podejmowali zespół Polonii Golina mimo że do przerwy prowadzili goście 1:0. Bramki dla Zjednoczonych Trzemeszno na swoim koncie zapisali – dwie Zbigniew Gajos w 76 i 90 minucie oraz Dominik Wiśniewski w 74 minucie. Z kolei dla Polonii Golina dwa gole zdobył Przemek Skibiszewski w 22 oraz 89 minucie a także Szymon Cyferkowski w 55 minucie.

Skład Zjednoczonych Trzemeszno: Kamil Dolata, Kajetan Powała (65' Sebastian Baran), Szymon Meller, Michał Kachniarz, Ireneusz Waliszewski, Hubert Słowik (50' Kacper Wegner), Sebastian Ferenc, Bartosz Kwitowski (73' Zbigniew Gajos), Kamil Wysocki, Mikołaj Korzycki, Dominik Wiśniewski

Zjednoczeni Trzemeszno - Kasztelania Brudzew     29 maja, 16:00