Orkan Działyń nadal bez wygranej!!!

2014-04-14

Trzeci mecz a co za tym idzie trzecią porażkę w rundzie rewanżowej sezonu 2013/2014 w rozgrywkach poznańskiej klasy A grupy 1, odnotowali na swoim koncie piłkarze Orkanu Działyń. W niedzielę 12 kwietnia podopieczni spółki trenerskiej Sławomir Gorzycki i Włodzisław Krygier, po raz kolejny z boiska schodzili pokonani. Działynianie tym razem przed własną publicznością musieli uznać wyższość swojego odpowiednika z Jarosławca przegrywając z tamtejszym Orkanem w stosunku 6:1.

W meczu, który przebiegał od początku do końca pod dyktando gości z Jarosławca, drużyna z Działynia zdobyła tylko jedną bramkę tracąc przy okazji sześć goli. Honorowe trafienie na swoim koncie przy stanie 2:0 dla Jarosławca zapisał w 32 minucie Michał Konieczka. Zespół z Działynia wprawdzie miał jeszcze kilka dogodnych sytuacji do zdobycia kolejnej bramki w niedzielnym meczu, jednakże ta sztuka nie udała się ani Łukaszowi Andrzejczakowi, Michałowi Konieczce, Patrykowi Mendykowi czy Szymon Musiołowi. Z kolei goście z Jarosłwaca w pierwszej połowie strzelili działynianom trzy gole kończąc tą część spotkania wynikiem 3:1. W drugie części meczu zespół z Jarosławca, dorzucił do końcowego wyniku trzy kolejne gole kończąc niedzielny mecz rezultatem 6:1.
Po tej porażce Orkan Dzialyń, nadal w rozegranych trzech spotkaniach w rundzie rewanżowej sezonu 2013/2014 nie zdobył żadnego punktu a co najgorsze nadal z 3 oczkami z rundy jesiennej zamyka tabelę poznańskiej klasy A grupy 1.

Skład Orkanu Działyń: Krzysztof Rossa, Szymon Jaszczak, Mikołaj Janiak, Dawid Mądry, Łukasz Andrzejczak, Michał Konieczka, Szymon Musioł, Daniel Banaszak, Artur Janas, Adam Olejniczak, Patryk Mendyk, Maciej Zaremba, Bartłomiej Miskiewicz, Bartosz Basiński.

Następny mecz Orkan Działyń rozegra również na własnym boisku podejmując w sobotę 19 kwietnia drużynę Poloni II Środa Wielkopolska.