Orkan Działyń został rozgromiony przez Wiarę Lecha

2014-04-06

W drugiej kolejce rundy rewanżowej sezonu 2013/2014 w poznańskiej klasie A grupy 1 drużyna Orkanu Działyń, na swój kolejny mecz udała się w niedzielę 6 kwietnia do Poznania, gdzie na płycie boiska ze sztuczną nawierzchnią trawiastą mieszczącym się przy ulicy Gdańskiej była podejmowana przez zespół Wiary Lecha. Podopieczni Sławomira Gorzyckiego i Włodzimierza Krygiera spotkania z zespołem Wiary Lecha, nie zaliczą do udanego gdyż ulegli swojemu rywalowi bardzo wysoko aż 9:0.

Gospodarze od początku do końca zdecydowanie dominowali na boisku a spotkanie przebiegało pod ich dyktando co udokumentowali prowadząc z Orkanem Działyń już do przerwy 7:0. Festiwal strzelecki drużyna Wiary Lecha rozpoczęła już w 10 minucie obejmując po zdobytej bramce prowadzenie 1:0. Kolejne gole w pierwszej części dla zespołu z Poznania, piłkarze Wiary zdobywali w 12, 19, 23, 25, 28 i 40 minucie niedzielnego meczu. Po zmianie stron gospodarze zdobyli tylko dwie bramki w 52 oraz 58 minucie meczu chociaż mogli jeszcze ich strzelić kilka. I spotkanie zakończyło się zdecydowanym zwycięstwem drużyny Wiary Lecha, która pokonała zespół Orkanu Działyń w stosunku 9:0. Po tej porażce zespół z Działynia nadal w ligowej tabeli poznańskiej klasy A grupy 1 zajmuje ostatnie 14-te miejsce z zdobytymi 3 oczkami w 15-tu spotkaniach rozegranych w sezonie 2013/2014.

Kolejne spotkanie zespół Orkanu Działyń rozegra w najbliższą niedzielę 13 kwietnia o godzinie 12.00 podejmując u siebie zespół Orkanu Jarosławiec.

Skład Orkanu Działyń: Krzysztof Rossa, Szymoan Jaszczak (46’ Kamil Pieczyński), Mikołaj Janiak, Dawid Mądry, Szymon Skwarek (67’ Miłosz Kraczyk), Łukasz Andrzejczak, Michał Konieczka, Szymon Musioł, Daniel Banaszak, Hubert Janas (61’Artur Janas), Szymon Wojcieszak