Orły z Plewisk odlatują z Owieczek bez punktów!!!

2018-09-13

Czwarte zwycięstwo z rzędu odnotowali na swoim koncie piłkarze WKS Owieczki, w rozgrywkach poznańskiej klasy B grupy 1.

W środę 12 września podopieczni Mateusza Cieślińskiego, podejmowali na własnym trenie zespół Orły Plewiska. Spotkanie zakończyło się czwartym zwycięstwem z rzędu beniaminka z Owieczek występującego w tej klasie piłkarskiej 2:1. Gospodarze na prowadzenie 1:0 wyprowadził w 16 minucie Patryk Owocki. Jednakże w 30 minucie w meczu był remis 1:1 za sprawą zdobytego gola przez gości autorem, którego okazał się w zespole przyjezdnym Przemysław Szubert. A że więcej oba zespoły w pierwszej połowie już nie zdobyły więc na przerwę schodziły remisując ze sobą 1:1. Zespół z Owieczek czwarty komplet trzech punktów w trwającej rundzie jesiennej sezonu 2018/2019 zapewnił sobie w drugiej połowie. Gola na wagę zwycięstwa 2:1 i utrzymania pozycji lidera w ligowej tabeli poznańskiej klasy B grupy 1 po czwartej serii mistrzowskiej dla zespołu z Owieczek zdobył w 65 minucie Patryk Mendyk.

Skład WKS Owieczki: Stefan Grzechowiak, Łukasz Szewczak, Mateusz Staniszewski (84' Mateusz Kropidłowski), Patryk Mendyk, Mateusz Grzybowski, Patryk Owocki, Jakub Łopyta (60' Artur Godek), Bartłomiej Barczykowski (55' Paweł Pasternak), Błażej Fedyszyn (60' Radosław Szmidt), Hubert Janas (60' Dawid Łucki), Marcin Kamiński (70'Mateusz Ciesliński)