Orzeł pojedzie o mistrzostwo Polski! Finał ze szczytnym celem

2021-10-06

Obecny sezon CS Superligi już można uznać za bardzo udany dla Aseko Orła Gniezno! Zespół prezentował się bardzo solidnie i awansował do wielkiego finału rozgrywek. Pierwsza odsłona walki o mistrzostwo Polski już w tę niedzielę.

Mamy powtórkę z ubiegłego roku. W wielkim finale CS Superligi znów zmierzą się Aseko Orzeł Gniezno i Śląsk Świętochłowice. W 2020 roku górą byli świętochłowiczanie. To właśnie ich uważa się za faworyta finału.

Orzeł jednak tanio skóry nie zamierza sprzedać. W niedzielę może wykonać pierwszy krok w stronę złotego medalu. Zmagania przy Parkowej rozpoczną się o godzinie 15:00, a na kibiców czekać będzie mnóstwo atrakcji, takich jak:

> zaplatanie warkoczyków;
> kiełbaska z grilla;
> ciasto;
> tatuaże;
> dmuchany zamek;
> loteria fantowa.


Wszystko będzie odbywać się z myślą o Oldze Miśkiewicz. Wojowniczka, która chce pokonać SMA, przez cały sezon może liczyć na nasze wsparcie, a finał połączony z festynem ma być najmocniejszym akcentem tej pomocy.

Mamy nadzieję, że w niedzielę z całych sił będziecie wspierać zarówno naszych speedrowerzystów, jak i małą Olgę. Razem możemy sięgnąć po wyjątkowe sukcesy!

Początek pierwszego finału CS Superligi o godzinie 15:00. 60 minut wcześniej, czyli o 14:00, ruszy festyn dla Olgi. Nikogo nie może zabraknąć!

GKS Orzeł Gniezno

 


 





treść została wydrukowana ze strony
http://www.sportgniezno.pl/wiadomosc,orzel-pojedzie-o-mistrzostwo-polski-final-ze-szczytnym-celem.html