Osiem medali Husarza Gniezno w Sulmierzycach

2021-09-13

W minioną sobotę, 11 września, w Sulmierzycach odbyły się Otwarte Mistrzostwa Powiatu Krotoszyńskiego w zapasach w stylu wolnym.

W zmaganiach udział wzięło ponad 150 sportowców z 14 klubów. Pierwszą Stolicę Polski reprezentowało 11 zawodników.

Na najwyższym miejscu podium, zajmując 1 miejsce, stanęła Matylda Dziadoszek w kategorii wagowej 37 kg.

Drugie miejsca wywalczyli – Mateusz Dziadoszek (kat. 52kg) i Eryk Kaźmierczak (kat. 25kg).

Brązowe medale zdobyli – Nadia Bułka, Julia Stefankiewicz, Antoni Skupin, Eryk Morawski i Dominik Dynaryński.

W drużynie gnieźnieńskiego Husarza wystartowali ponadto Gabriela Dynaryńska, Maksymilian Bułka i Eryk Bogucki.