Ósmy mecz z rzędu bez porażki Lechity Kłecko!

2019-11-11

W niedzielę 10 listopada zespół Lechity Kłecko, udał się do Wrześni gdzie w ramach 14 kolejki wielkopolskiej klasy okręgowej grupy 2 podejmowany był przez zespół rezerw Victorii

.Spotkanie jeszcze przed jego rozpoczęciem zapowiadało się dość interesująco. Lechita Kłecko chciał zainkasować jako wicelider tabeli ósmą wygraną z rzędu zaś zespół rezerw Victorii Września pragnął wygrać niedzielne spotkanie za trzy punkty przez co poprawiłby dość odległe miejsce zajmowane przed tym meczem w swojej grupie. Mimo że jedne jak i drugi zespół stwarzał sobie dogodne sytuacje strzeleckie do zdobycia bramki i objęcia prowadzenia w niedzielnym meczu to pierwsze połowa zakończyła się wynikiem bezbramkowym zaś decydujący gol na wagę zwycięstwa goście zdobyli dopiero w 81 minucie. W polu karnym wrześnian faulowany był Rafał Walczak a podyktowana jedenastkę na gola w ekipie Lechity Kłecko zamienił Mateusz Krygier. Wynik spotkania do samego końca nie uległ już zmianie chociaż gospodarze dążyli do remisu i Lechita Kłecko wygrał tą potyczkę piłkarską 1:0.
Dzięki skromnemu zwycięstwu kłecczanie zachowali pozycję wicelidera ligi, a do zakończenia rundy jesiennej pozostały drużynie Lechity tylko dwa spotkania.

Skład Lechity Kłecko: Daniel Wojciechowski, Sławomir Kasprzak (85' Hubert Andrzejewski), Kacper Serwatka (46'), Adrian Guzik, Paweł Kadłubowicz, Mateusz Kriger, Krzysztof Kubalewski, Hubert Nowak (67' Michał Kędziora), Kamil Roszkowiak, Jakub Wiśniewski (90' Damian Wiśniewski), Bartosz Wiśniewski (71' Rafał Walczak). Trener Piotr Kubalewski