Ostatni turnieju o Mega Puchar Prezydenta Miasta Gniezna

2014-12-15

W weekend 13-14 grudnia odbył się ostatni turniej z cyklu o Mega Puchar Prezydenta Gniezna.

Korty Szkoły Tenisa TP gościły dzieci do lat 10-ciu.Turniej w imieniu pana prezydenta otworzył inspektor sportu Urzędu Miejskiego w Gnieźnie – Waldemar Rewers

Po wielu zaciętych pojedynkach wyłoniono zwycięzców :
wśród dziewczynek najlepsza okazała się  Roksana Frączek z Ciechocinka , która w finale pokonała Marysie Głowacką z Torunia 4:2 4:2. Trzecie miejsce zajęła nasza zawodniczka z UKS Smecz Gniezno Nicole Puchalska oraz Zuzanna Orkiszewska z Poznania.

Wśród chłopców tryumfował Kuba Skolasiński z AZS Poznań , pokonał on Kube Piątkowskiego z IST Sokół Inowrocław 4:3(7:5) 4:2. Trzecie miejsc zajął nasz zawodnik Maciej Denisiuk.

Zwyciężczyni całego cyklu otrzymała Mega Puchar od Waldemara Rewersa a była nią Nicole Puchalska z UKS Smecz Gniezno. Wśród chłopców najwięcej udanych startów i punktów zdobył Kuba Piotrowski i to on zabrał Mega Puchar do Inowrocławia.

Serdecznie podziękowania  za pomoc w organizacji -sponsorom , firmie Gols Plus z Poznania i Sofex z Gniezna oraz Babci Zosi za pyszne rosołki dla zawodników.