Ostre strzelanie KS-u Gniezno w Owińskach

2014-03-09

Drużyna KS Gniezno, przygotowująca się do rundy rewanżowej w poznańskiej klasie A grupy 1 sezonu 2013/2014, rozegrała w przerwie zimowej swój czwarty mecz kontrolny. W sobotę 8 marca biało-czerwoni, podejmowani byli na boisku w Owińskach przez lidera poznańskiej klasy B grupy 1 drużynę Juranda Koziegłowy. Gnieźnianie w sobotnim meczu kontrolnym urządzili sobie ostre strzelenie pokonując zdecydowanie swojego rywala aż 7:1 prowadząc do przerwy tylko jedną bramką.

Pierwszy gol w spotkaniu dający prowadzenie 1:0 drużynie KS Gniezno, został zdobyty w 25 minucie. Golkipera z Koziegłów - Grzegorza Glasa, pokonał znajdując się w polu karnym gospodarzy Patryk Gardynik, który umieścił piłkę w prawym dolnym rogu bramki. Gospodarze do stanu 1:1 doprowadzili na początku drugiej połowy meczu. Testowanego bramkarza KS Gniezno z bliskiej odległości w 55 minucie pokonał w sytuacji sam na sam Adrian Nowak. Remis w meczu pomiędzy Jurandem Koziegłowy a KS-em Gniezno utrzymał się do 65 minut. Wtedy to biało-czerwoni po raz drugi wyszli na prowadzenie 2:1 po strzelonym golu z 15-tego metra przez Jakuba Hoffmana. W 68 minucie było już 3:1 dla gnieźnian, tym razem na listę strzelców w zespole biało-czerwonych wpisał się ,,zawodnik testowany nr 2, który trzy minuty później był autorem czwartej bramki. Piąty gol dla KS-u Gniezno, po którym to podopieczni Piotra Kubalewskiego prowadzili z zespołem z Koziegłów w stosunku 5:1, został zdobyty w 75 minucie. Golkipera gospodarzy pokonał tym razem Patryk Gardynik. Dwa ostatnie gole, które ustaliły końcowy wynik spotkania kontrolnego 7:1 dla KS-u Gniezno, zostały zdobyte w końcówce sobotniego meczu. Bramkę numer sześć w zespole biało-czerwonych zdobył Jakub Hoffmann w 80 minucie a siódmego gola strzelił Piotr Janusz w 85 minucie wykorzystując podyktowany rzut karny po wcześniejszym faulu w polu karnym gospodarzy na zawodniku testowanym.

Kolejnym przecinikiem drużyny KS Gniezno, w piątym meczu kontrolnym w niedzielę 16 marca będzie drużyna Sparty Janikowo.

Skład KS Gniezno: Testowany1, Testowany2, Krzysztof Kubalewski, Piotr Kubalewski, Dariusz Szykowny, Bartosz kapsa, Mikołaj Bereźnicki, Mateusz Staniszewski (75’ Mariusz Majewski), Patryk Tomczak (46’ Jakub Hoffmann), Adam Niedzielski (75’ Piotr Janusz), Patryk Gardynik (46’ Testowany3)