Ostre strzelanie trampkarzy Mieszka rocznika 2003!

2018-06-11

W niedzielne w upalne popołudnie 10 czerwca zawodnicy Dariusza Kuryły w ramach II ligi okręgowej C 1 Trampkarz grupy 1 podejmowali w przedostatnim meczu sezonu 2017/2018 w ramach IX kolejki ligowej zespół Cuncordii Murowana Goślina.

Młodzi gnieźnianie okazali się niezbyt gościnni dla swojego rywala wygrywając spotkanie zdecydowanie aż 12:1. Ostre strzelanie w zespole gnieźnieńskim, który zapewnił sobie już mistrzostwo w swojej grupie rozpoczął w 13 minucie Jakub Socha. Na 2:0 podwyższył Mateusz Buś, chwilę nieuwagi i przeciwnicy zdobyli w 20 minucie kontaktową bramkę. I było tylko 2:1 dla podopiecznych Dariusza Kuryło. Ta stracona bramka tylko podrażniła zespół Mieszka Gniezno rocznika 2003, który w pierwszej połowie jeszcze 4 razy celnie trafiał do bramki swojego rywala.  W 21 minucie trzecią bramkę dla gnieźnian zdobył Adrian Matelski, w  24 minucie było już 4:1 dla gnieźnian po golu zdobytym przez Adama Waraczyńskiego, piąte trafienie do bramki rywala zapisał na swoim koncie Mateusz Buś a wynik pierwszej połowy w 27 minucie na 6:1 dla Mieszka Gniezno rocznika 2003 zapewnił Jakub Socha. P o zmianie stron podopieczni Dariusza Kuryły  praktycznie nie opuszczali połowy swojego rywala dokumentując swoją przewagę nad nim zdobyciem kolejnych sześciu bramek. I tak w drugiej połowie łupem bramkowym w szeregach drużyny Mieszka Gniezno rocznika 2003 podzielili się: Jakub Zioła, który bramkarz gości pokonywał w 38 oraz 59 minucie meczu a po jednej bramce do końcowego wyniku spotkania dołożyli  Mikołaj Konieczny a (38’),  Oliwer Eggebrecht (58’) oraz Kacper Bubacz (67’). Ostatecznie spotkanie jak wspominaliśmy wcześniej zakończyło się zdecydowaną wygraną zespołu Mieszka Gniezno roczniaka 2003 w stosunku aż 12:1.

Za tydzień zawodników Mieszka Gniezno rocznika 2003 czeka ostatni mecz w ramach II ligi okręgowej C1 Trampkarz grupy 1. Podopieczni Dariusza Kuryły udadzą się do Dolska gdzie zmierzą się z miejscową Zawiszą. Miejmy nadzieję, że będzie to 10 mecz i 10 zwycięstwo w lidze młodych gnieźnian.

Skład Mieszka:
Bramkarze Jakub Grajek, Marcin Garjaciak
Zawodnicy z pola: Wiktor Pakuła, Wiktor Gramadzki, Adrian Matelski, Mateusz Buś. Adam Waraczyński, Oliwier Eggebrecht, Jakub Zioła, MIkołaj Konieczny, Dawid Górzyński, Alan Cieslewicz, Bartek Stręk, Kacper Bubacz, Jakub Socha