Paulina Nowacka podwójną Mistrzynią Wielkopolski Seniorek

2014-03-24

Dużym sukcesem Pauliny Nowackiej – Stella Niechan Gniezno zakończyły się rozgrywane w Poznaniu Mistrzostwa Wielkopolski Seniorów w tenisie stołowym.

W turnieju indywidualnym w finale pokonała Joannę Drygas z LKTS Luboń 3:0. Piąte miejsce zajęła Magdalena Wysocka i Agata Klabińska. Paulina Nowacka grając w parze z Wojciechem Niedźwiedzkim z Krotoszyna wygrała Mistrzostwa w turnieju gier mieszanych. W finale pokonali koleżankę klubową Magdalenę Wysocką grającą w parze z Tomaszem  Durajczykiem z Krotoszyna 3:2.  Paulina zdobyła jeszcze srebrny medal w grze deblowej wspólnie z  koleżanką klubową Anitą Chudy. W finale uległy Joannie Drygas i Natalii Nowaczyk 2:3. Paulina Nowacka reprezentować będzie Stellę Niechan Gniezno w finałach Mistrzostw Polski Seniorów, które rozegrane zostaną w Raszkowie w dniach 10-13 kwietnia.

Dzień wcześniej kolejne mecze II ligi kobiet rozegrały stellistki w Śmiglu i Czaczu. Oba mecze zakończyły się zdecydowanym zwycięstwem: 10:0 z GLKS Orlęta Czacz i Polonią Śmigiel 9:1. Aktualnie zespół Stelli Niechan II Gniezno zajmuje pozycję lidera tabeli. Kolejny mecz rozegrają u siebie za tydzień z UKS Sucha Koszalińska.