Paweł Kozłowski drugi w Indywidualnym Pucharze Polski

2022-07-10

W sobotę 9 lipca we Wrocławiu odbyła się 2 runda Indywidualnego Pucharu Polski w speedrowerze.

Klub Orzeł Gniezno, w tych zawodach reprezentowali Paweł Kozłowski oraz Mikołaj Menz. Z dwójki wymienionych najlepiej w tych zawodach wypadł Paweł Kozłowski zajmując w nich drugie miejsce. Po bardzo niezwykle emocjonującej walce gdyż rywalizacja o pierwsze miejsce w tych zawodach trwała do ostatniego biegu. Druga runda Indywidualnego Pucharu Polski w speedrowerze zakończyła się zwycięstwem Arkadiusza Szymańskiego TSŻ Toruń do niedawna zawodnika Orła Gniezno, który pierwsze miejsce zapewnił sobie z zdobyczą 15 punktów. Druga lokata jak informowaliśmy wcześniej premiowane medalem przypadała gnieźnianinowi Pawłowi Kozłowskiemu, który zdobył we Wrocławiu również 15 oczek ale minimalnie w końcowej klasyfikacji okazał się gorszy od Szymańskiego. Na trzecim miejscu wrocławskie zawody ukończy Damian Natoński (Szarża Wrocław) 12 punktami. Dotychczasowy lider Pucharu Polski Marcin Szymański (Lwy Częstochowa) zajął piąte miejsce z 11pkt. Dobre tym razem siódme miejsce we Wrocławiu zajął drugi z gnieźnian Mikołaj Menz,  który w zawodach zdobył 9 "oczek".