Paweł Kozłowski z brązowym medalem IMP w kategorii open oraz złotym weteranów!

2021-08-29

Niezwykle udany weekend 28 i 29 sierpnia zapisał na swoim koncie zawodnik Orła Gniezno - Paweł Kozłowski, który brał udział w Wrocławiu w Indywidualnych Mistrzostwach Polski w speedrowerze.

Kozłowski w sobotę 28 sierpnia w finale IMP kat. open zajął trzecie miejsce zdobywając tym samym indywidualny tytuł w tej kategorii wiekowej. Rywalizacja zakończyła się triumfem Marcina Szymańskiego, drugie miejsce zajął Dawid Bas.  Tuż za podium - na czwartej lokacie - zmagania ukończył Arkadiusz Szymański. Łukasz Łaniecki broniący tytułu IMP w kategorii open po upadku postanowił wycofać się z rywalizacji i ostatecznie zajął 13. miejsce, a Bartosz Łaniecki znalazł się na 14. pozycji

W sobotę Kozłowski zdobył medal Indywidualnych Mistrzostw Polski kat. open, a w niedzielę 29 sierpnia gnieźnianin do swojego cv dorzucił złoty medal i mistrzostwo w kat. weteranów. Czapki z głów. Na tym jednak nie koniec, bo brąz wśród weteranów wywalczył inny speedrowerowiec Orła Gniezno - Łukasz Kokott .