Pelikan Niechanowo wygrywa w Przedeczy

2020-11-09

Na mecz XIV kolejki wielkopolskiej klasy okręgowej Red Box grupy 3 zespół Pelikana Niechanowo,udał się w niedzielę 8 listopada do Przedeczy gdzie był podejmowany przez ekipę miejscowej Baszty.

Podopieczni grającego trenera Andrzeja Stefańskiego z Przedeczy do Niechanowa przywieźli z tego meczu wyjazdowego komplet punktów pokonując swojego przeciwnika 3:2. Goście w niedzielnym meczu prowadzenie 1:0 nad swoim rywalem objęli bardzo szybko bo już w 4 minucie. Gola na swoim koncie z podyktowanego rzutu karnego na korzyść Pelikana Niechanowo, zdobył grający trener tej drużyny Andrzej Stefański. Na kolejną bramkę zdobytą w Przedeczy przez zespół Pelikana Niechanowo, trzeba było czekać aż do 44 minuty. Tuż przed zejściem do szatni prowadzenie niechanowian na 2:0 zdobyciem bramki podwyższył Przemysław Wiśniewski przy asyście Patryka Waluszyńskiego. Komplet punktów Pelikan Niechanowo, zapewnił sobie w Przedeczy w drugich czterdziestu pięciu minutach niedzielnego meczu. W 76 minucie goście zdobyli trzeciego gola prowadząc z swoim rywalem już 3:0. Bramkę na swoim koncie zapisał grający trener niechanowian Andrzej Stefański. I kiedy wydawało się że takim też wynikiem zakończy się to spotkanie gospodarze w końcówce zdobyli dwa gole. Najpierw na 3:1 z podyktowanego rzutu karnego bramkę dla Baszty zdobył Wiktor Zasada z koli już w doliczonym czasie gry 90+2 bramkę na 3:2 zapisał na swoim koncie Krzysztof Szczepaniak. I spotkanie zakończyło się zwycięstwem Pelikana Niechanowo w stosunku 3:2.

A już w środę 11 listopada zespół Pelikana Niechanowo, czeka kolejne spotkanie mistrzowskie. Tego dnia podopieczni Andrzeja Stefańskiego o godzinie 13. Podejmować będą na Plantach w Niechanowie zespół Warty Pyzdry.

Skład Pelikana Niechanowo: Adam Garczyk, Przemysław Wiśniewski, Patryk Waluszyński, Andrzej Stefański, Dawid Połatyński, Dawid Kustra, Patryk Jarzyński (90' Jakub Olejniczak), Krzysztof Jackowiak, Kamil Buczek, Damian Nowaczyk (70' Yurii Mazur), Mateusz Kruszlewski