Pelikan Niechanowo z Kazimierza Biskupiego wrócił na tarczy

2022-03-27

Drugi mecz i drugą porażkę w rozgrywkach wielkopolskiej IV ligi Red Box rundy rewanżowej sezonu 2021/2022 odnotowali na swoim koncie seniorzy drużyny Pelikana Niechanowo.

Po ubiegłotygodniowym falstarcie zespołu Pelikana Niechanowo, który na inauguracje rundy rewanżowej został rozbity w Trzemesznie przez zespół GKS Dopiewo, przegrywając mecz aż 1);0. W sobotę 26 marca podopieczni Przemysława Brzezińskiego, ma mecz 17 kolejki z rundy rewanżowej udali się do Kazimierza Biskupiego gdzie byli podejmowani przez zespół miejscowego Polonusa. Spotkanie piłkarze z Plant Niechanowskich, nie zaliczą do udanych gdyż ulegli swojemu rywalowi 3:0. Pierwsza bramka dająca prowadzenie Polonusowi Kazimierz Biskupi, którą to wyszli na prowadzenie została zdobyta tuż przed zejście  do szatni na przerwę. W doliczonym czasie gry 45+ 1 minucie gola zdobył Antoni Dobra. Po zmianie stron mimo że Pelikan Niechanowo, raz po raz stwarzał sobie dogodnie sytuacje strzeleckie do zdobycia bramki wyrównującej stan meczu to z kolejnych dwóch bramek cieszyli się gospodarze. Na 2:0 dla Polonusa Kazimierza Biskupiego prowadzenie zdobytą bramką podwyższył w 69 minucie Filip Dobra. Wynik zaś końcowy spotkania na 3:0 dla Polonusa Kazimierz Biskupi został ustalony w 82 minucie kiedy to Bartłomiej Dobra zdobył trzecią bramkę dla swojej drużyny.

W najbliższą sobotę 2 kwietnia drużyna Pelikana Niechanowo, rozegra kolejny mecz mistrzowski z rundy rewanżowej. Tego dnia podopieczni Przemysława Brzezińskiego o godzinie 15.00 podejmować będą ekipę Polanina Strzałkowo.

Skład Pelikana Niechanowo: Adam Garczyk, Dawid Połatyński, Dawid Kustra, Patryk Jarzyński, Adrian Kurek (69' Alan Staszkiewicz), Krystian Grzeszczak (89' Olaf Malczewski), Adrian Łucki (65' Damian Nowaczyk), Damian Jarzembowski, Klaudiusz Czarnecki, Adrian Deka, Michał Wiśniewski