Pelikan Niechanowo z piątą porażką

2021-10-11

W ramach ósmej kolejki RedBox5 Ligi Pelikan Niechanowo wybrał się do Grodziska Wielkopolskiego aby tam w niedzielę 10 października zmierzyć się z ekipą Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski.

Zespół Andrzeja Stefańskiego przystępował domeczu standardowo już w osłabionym składzie. Od pierwszej minuty zaczęli: Garczyk Jackowiak Kustra Białas Janicki Garstka Stefański Danielewicz Mazur Grzeszczak Kruczyński. Ławka rezerwowych: Waluszyński Połatyński Malczewski Nowaczyk.

Spotkanie nie zaczęło się po naszej myśli. Bramkę straciliśmy już 12 minucie, a w 23 było już 2:0. Do końca pierwszej części spotkania nie udało się zmienić rezultatu i arbiter główny zakończył pierwsze trzy kwadranse.

Po zmianie stron w protokole meczowym zapisany został Stefański. Otrzymał od sędziego żółty kartonik. W 63 minucie Danielewicz zdobył bramkę kontaktową. Następnie trener Stefański zaczął rotować składem. Waluszyński zmienił Janickiego w 75` w 86` Danielewicza zmienił Nowaczyk a Malczewski Mazura zmienił tuż przed końcowym gwizdkiem. Arbiter przetrzymał graczy na płycie boiska do 95 minuty i na tym zakończył pojedynek. 3 Punkty zostały w Grodzisku.

Pelikan zajmuje 11 pozycje w tabeli z bilansem 3 zwycięstw i 5 porażek. Kolejnych punktów zespół z Plant będzie szukał w meczu z Płomieniem Przyprostynia. Spotkanie to zostanie rozegrane 16.10.21 o godzinie 14:00.