Pelikan Oldboys przegrali na inauguracje

2021-09-13

Pelikan Niechanowo OLDBOYS na inauguracje rozgrywek mierzyli się z drużyną Phytopharm Klęka, która jest doświadczoną i ograną drużyną.

Ubiegłoroczne zmagania zakończyli na 3 miejscu.  Zespół z Plant nie mógł wystąpić w optymalnym zestawieniu ze względu na sprawy życiowe oraz urazy niektórych graczy.

Mecz od początku był wyrównany. Drużyna gości starała się dłużej utrzymywać przy piłce, Pelikan był nastawiony na grę z kontry. Od początku było widać ,że bramkarz gospodarzy jest w dobrej formie i w paru sytuacjach pewne interwencje uchroniły go przed utratą bramki, Pelikan też miał swoje sytuacje, ale  pierwszą  bramkę strzelili goście tuż przed przerwą w 45min. Strzał z dystansu pod poprzeczkę ,nie był możliwy do obronienia.

Druga połowa to już wymiana ciosów i w tej wymianie lepsi byli doświadczeni goście gdzie jeszcze dołożyli 2 bramki i mecz zakończył się wynikiem 3:0.

Z przebiegu gry nie odstawaliśmy piłkarsko i tylko krótka ławka spowodowała, że trudno było dotrzymać kondycyjnie kroku drużynie z Klęki.

Następny mecz już za tydzień gdzie na wyjeździe Pelikan zmierzy się z   zagramy z drużyną Oldboys Sady.

Pelikan Niechanowo + foto
 

treść została wydrukowana ze strony
http://www.sportgniezno.pl/wiadomosc,pelikan-oldboys-przegrali-na-inauguracje.html