Pewne zwycięstwo Zjednoczonych Trzemeszno w Ostrowitem

2021-03-07

Od zwycięstwa rundę rewanżową rozpoczęli rozgrywki w wielkopolskiej klasie okręgowej Red Box grupy 3 sezonu 20202/2021 seniorzy Zjednoczonych Trzemeszno.

W niedzielę 6 marca rundę wiosenną podopieczni Bartosza Górnego, zainaugurowali na wyjeździe w Ostrowitem gdzie byli podejmowani przez zespół miejscowych Czarnych. W pierwszy spotkaniu pomiędzy obiema drużynami, do którego doszło na inauguracje rundy jesiennej 2020 roku w Trzemesznie, górą okazali się piłkarze Zjednoczonych wygrywając tamte spotkanie 1:0. Gospodarze z pewnością chcieli zrewanżować swojemu rywalowi za ubiegłoroczną porażkę lecz nic z tego im nie wyszło gdyż po raz drugi w sezonie 2020/2021 lepszymi okazali się piłkarze Zjednoczonych Trzemeszno wygrywając sobotni mecz 2:0. Goście na prowadzenie 1:0 wyszli zdobytą bramką w 37 minucie. Gola dla Zjednoczonych Trzemeszno, zapisał na swoim koncie Dominik Wiśniewski. A że w pierwszej połowie więcej goli już nie padło tym samym trzemesznianie na przerwę schodzili prowadząc 1:0. Komplet trzech punktów zespół z grodu Kilińskiego, zapewnił sobie w drugiej połowie sobotniego meczu a właściwie w samej końcówce. W 72 minucie gola na 2:0 dla Zjednoczonych zdobył Hubert Słowik i podopieczni Bartosza Górnego do Trzemeszna wracali w wyśmienitych nastrojach. Oby tak dalej.

W sobotę 13 marca zespół z Trzemeszna o godzinie 16.00 zainauguruje rundę wiosenną sezonu 2020/2021 w wielkopolskiej klasie okręgowej Red Box grupie 3 meczem z Orlikiem Miłosław.

Skład Zjednoczonych Trzemeszno: Kamil Dolata, Szymon Meller (60' Sebastian Baran), Michał Kachniarz, Eryk Grzegorski, Kacper Wegner (60' Kajetan Powała), Hubert Słowik, Sebastian Ferenc (85' Dawid Tymosz), Bartosz Kwitowski, Kamil Wysocki, Mikołaj Korzycki (65' Ireneusz Waliszewski), Dominik Wiśniewski (80' Zbigniew Gajos)