Piąta kolejka - piąte zwycięstwo!

2013-11-17

W dzisiejszym meczu drużyna Start SGB TS Basket Gniezno, po ciężkiej walce, pokonała zespół UKS Kasprowiczanka Ostrów Wlkp.

Zespół z Ostrowa był dotąd niepokonany w lidze, a i w dzisiejszym meczu postawił poprzeczkę na wysokim poziomie. Ostrowianki prowadziły aż do 3. kwarty, jednak piorunująca końcówka Gnieźnianek, pozwoliła najpierw odrobić straty, a potem wyjść na prowadzenie i nie oddać go już do końca. Szczególny udział w sukcesie miała kapitan naszego zespołu, Aleksandra Piasecka, która trzema rzutami za 3 w ostatniej kwarcie (łącznie w 4. kwarcie rzuciła 14 z 18 pkt.!), poprowadziła nasz zespół do kolejnej wygranej w lidze.

UKS Kasprowiczanka Ostrów Wlkp. - Start SGB TS Basket Gniezno 32:43 (14:8, 6:10, 8:7, 4:18).

Punkty dla Start SGB TS Basket: Aleksandra Piasecka 18, Aleksandra Skubiszyńska 8, Monika Pilarska 5, Aleksandra Grzechowiak 3, Katarzyna Matysiak 2, Karolina Draheim 2, Marta Kęsik 2, Liliana Banaszak 2, Julia Mierzwiak 1, Marta Kubasik 0, Oliwia Prusak 0, Natalia Janiuk 0.