Piąte zwycięstwo z rzędu gnieźnieńskich szczypiornistek!

2019-12-07

W sobotę, 7 grudnia piłkarki ręczne MKS-u PR URBIS Gniezno pokonały po pełnym walki meczu Zgodę Ruda Śląska. To już piąte zwycięstwo z rzędu gnieźnieńskich szczypiornistek.

Mecz gnieźnieńskich piłkarek ręcznych z drużyną Zgody Ruda Śląska był meczem walki. Początek spotkania był wyrównany. Później jednak zawodniczki MKS-u przejęły inicjatywę odskakując rywalkom  na siedem bramek.  Końcówka pierwszej połowy to  słabsza gra zawodniczek z Gniezna  i brak koncentracji. Błędy spowodowały, że gospodynie doszły na trzy bramki.
Po przerwie obraz meczu się nie zmieniał, a Zgoda walczyła aby zmienić niekorzystny dla siebie wynik. Ostatecznie MKS PR URBIS Gniezno pokonał Zgodę Ruda Śląska28:23. To piąty wygrany pod rząd mecz podopiecznych Roberta Popka i Romana Solarka.

Zgoda Ruda Śląska-MKS PR URBIS Gniezno 23:28 (13:16)

Najwięcej bramek:
Zgoda Ruda Śląska:Martyna Krzysteczko-6.
MKS PR URBIS Gniezno: Karolina Kasprowiak-10.

Skład MKS-u PR URBIS Gniezno: Lidia Kobyłecka, Daria Konieczna (bramkarki)-Karolina Kasprowiak, Agnieszka Siwka, Joanna Sawicka, Marta Giszczyńska, Karolina Chojnacka, Martyna Dolacińska, Martyna Bigoszewska-Jackowiak, Natalia Różewska, Martyna Rachela, Maria Rybicka, Monika Walkowska, Martyna Matysek (zawodniczki z pola). Trenerami MKS-u PR URBIS Gniezno są Robert Popek i Roman Solarek.