Piąty mecz i piąte zwycięstwo zespołu rezerw MKS!

2023-11-11

Wręcz znakomicie radzą sobie w debiutanckim sezonie 2023/2024 w rozgrywkach I ligi kobiet piłki ręcznej zawodniczki drużyny rezerw MKS OKNOPLAST Gniezno.

W sobotę 11 listopada podopieczne Romana Solarka i Przemysława Śmigowskiego, odniosły piąte zwycięstwo z rzędu w rozgrywkach pierwszoligowych i nadal są zespołem niepokonany. Tym razem młode ,,Pszczółki” w Poznaniu ograły miejscowy zespół Pyrek pokonując je na własnym terenie 35:26. Gnieźnianki, swoje piąte zwycięstwo z rzędu w trwającej rundzie zasadniczej sezonu zapewniły sobie praktycznie po zdecydowanej wygranej pierwszej połowie. Podopieczne Romana Solarka bowiem na przerwę schodziły prowadząc z swoimi rywalkami różnicą ośmiu punktów 20:12. Druga połowa sobotniego meczu w wykonaniu MKS II OKNOPLAST Gniezno, była tylko dla nich formalnością. Młode ,,Pszczółki” utrzymywały swoje prowadzenie nad zespołem z Poznania a od 44 minuty wręcz je powiększały by ostatecznie spotkanie zakończyć wygraną dziewięciu oczek 35:26.

Gratulujemy!

Kolejnym przeciwnikiem zespołu MKS II OKNOPLAST będzie zespół SMS ZPRP I Kalisz. O terminie i miejscu twego spotkania poinformujemy naszych czytelników.

Punkty dla Pyrki Poznań zdobyły:Rogalska (6), Lewandowska (4), Kaczmarek (3), Weichert (3), Kostoń (3), Hryniewicz (3), Czyż (1), Bączyk (1), Hołowińska (1), Szukała (1),

Punkty dla MKS II OKNOPLAST zdobyły: Cieślak, Ruda - Wilczura, Nowak (3), Wabińska (4), Bartkowiak (4), Skoczeń (1), Piotrowska (1), Szymańska (1), Musiał (3), Tanaś (9), Brząkała, Redzik, Łachowska (3), Lubińska (4)