Piąty remis Lechity Kłecko w trwającym sezonie!

2020-10-04

Na dziesiąte spotkanie trwającego sezonu 2020/2021 w wielkopolskiej V ligi Red Box grupy 1 zespół Lechity Kłecko w sobotę 3 października udał się do Murowanej Gośliny gdzie był podejmowany przez miejscową drużynę Concordii.

Podopieczni Piotra Kubalewskiego z Murowanej Gośliny wrócili "tylko" z jednym punktem. Po brutalnym meczu, który gospodarze kończyli w ósemkę gdyż sędzia prowadzący ten mecz pokazał w drugiej części tego spotkania aż trzy czerwone kartki zawodnikom Concordii. Pomimo starań nie udało się drużynie Lechity Kłecko, przechylić szali zwycięstwa na swoja stronę i spotkanie zakończyło się remisem 1:1 a co za tym idzie oba zespoły podzieliły się punktami w ligowej tabeli. Pierwsi na prowadzenie 1:0 wyszli gospodarze. W 31 minucie meczu gola wyprowadzającego drużynę z Murowanej Gośliny na prowadzenie zdobył Damian Kozłowski. Goście do remisu doprowadzili na początku drugiej połowy spotkania. Jedyną bramkę w całym meczu na wagę remisu 1:1 i podziału punktów w ligowej tabeli zdobył w 49 minucie dla Lechity Kłecko – Michał Kaczor. A że wynik nie uległ do końca spotkania takim też rezultatem  zakończyła się potyczka piłkarska pomiędzy Concordią Murowana Goślina a Lechitą Kłecko. Był to już piąty remis uzyskany w trwającym sezonie przez zespół z Kłecka, który w swoim dorobku ma jeszcze  jeden remis oraz trzy porażki.

A już za tydzień w sobotę 10 października drużyna z Kłecka, zawalczy o kolejne punkty mistrzowskie. Tego dnia podopieczni Piotra Kubalewskiego o godzinie 15.00 zmierzą się na własnym trenie z ekipa Noteci Czarnków.