Pięć biletów na sobotni mecz pomiędzy Mieszkiem Gniezno a Lechem II Poznań rozlosowane

2019-03-14

Za nami pierwszy z ,,KONKURSÓW CZYTELNIKA” , który zgodnie z umową o współpracy w zakresie medialno-promcyjnym portalu SportGniezno.pl z Miejskim Klubem Sportowym ,,Mieszko” Gniezno, będzie przeprowadzany przed każdym meczem ligowym biało-niebieskich w rundzie rewanżowej III lii grupy 2 w sezonie 2018/2019.

Przypomnijmy że nagrodą w wyżej wymienionym konkursie, który dotyczy tylko rywalizacji drużyny Mieszka Gniezno, w rozgrywkach rundy rewanżowej III ligi grupy 2 w sezonie 2018/2019, jest pięć biletów na spotkania mistrzowskie, do którego dojdzie w sobotę 16 marca w Gnieźnie, w którym biało-niebiescy podejmować będą rezerwy Lecha Poznań.
 
Ażeby można było wziąć udział w naszym konkursie wystarczy prawidłowo odpowiedzieć na zamieszczone poniżej pytanie:
 
Proszę podać wynik pierwszego meczu z rundy jesiennej sezonu 2018/2019 pomiędzy rezerwami Lecha Poznań z Mieszkiem Gniezno, oraz strzelców bramek w obu drużynach? 
 
Odpowiedź – Lech II Poznań – Mieszko Gniezno 3:3
 
Bramki Zdobyli :
 
Lech II Poznań :Hubert Sobol x2 oraz Krzysztof Kołodziej 
 
Mieszko Gniezno :Gracjan Gożdzik,Tomasz Bzdęga, Damian Pawlak 
 
Odpowiedzi należały przysyłać do czwartku 14 marca 2019 roku do godziny 18.00 na adres sportgniezno@o2.pl w temacie należy wpisać "KONKURS- CZYTELNIKA”, w którym należy podać: poza odpowiedzią również: imię i nazwisko oraz miejsce zamieszkania (bez numeracji) oraz numer PESELU oraz nr telefonu ażeby można było skontaktować się z zwycięzca konkursu.  Osoby, które nie podadzą odpowiednich danych ich mejle nie będą uznane za prawidłową odpowiedź. Forma ta jest również potrzebną do weryfikacji danej osoby tak aby ktoś inny nie odebrał nagrody. Dane po konkursie zostaną wykasowane i nie będą używane do wysyłania jakichkolwiek reklam. W konkursie mogą wziąć  udział osoby z Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego jak i Wielkopolski.
 
Odbiór biletów po ich rozlosowaniu wśród uczestników naszego konkursu nastąpi w dniu meczu ligowego drużyny Mieszka Gniezno z rezerwami Lecha Poznań, do którego jak pisaliśmy dojdzie w sobotę 16 marca w kasie biletowej nr 2 stadionu piłkarskiego przy ulicy Strumykowej 8 po wcześniejszym okazaniu dowodu osobistego.
 
Kto wygrywa bilet na mecz piłkarski !!!
 
1. W pierwszej kolejności wygrywają osoby, które odpowiedzą prawidłowo na żadne pytanie oraz podadzą komplet danych. W przypadku dużej ilości prawidłowych odpowiedzi nastąpi losowanie.
 
2. Zwycięzca konkursu mejlem otrzyma zawiadomienie o wygranym  bilecie na mecz mistrzowski Mieszka Gniezno.
 
3. Ażeby zapobiec jakimkolwiek wątpliwością o prawidłowości przeprowadzonego konkursu zaraz po jego zakończeniu umieścimy nazwiska osób które prawidłowo odpowiedziały na nasze pytanie wraz z nazwiskiem zwycięzcy konkursu.
 
Zgodnie z punktem 3. naszego konkursu prezentujemy imiona i nazwiska uczestników, którzy wzięli udział w pierwszym ,,KONKURSIE CZYTELNIKA”
 
Ogółem w naszej zabawie udział wzięło 10. uczestników a byli to:
1. Gracjan Andrzejewski – Gniezno
2. Wiesław Dziekański – Trzemeszno
3. Marek Wojtyszek – Gniezno 
4. Tomasz Stołecki – Gniezno
5. Bartosz Stołecki – Gniezno
6. Marek Grajciak – Gniezno 
7. Kazimierz Kluczyński – Gniezno 
8. Jerzy Gólczyński – Gniezno
9. Grzegorz Woźniak – Gniezno
10. Paweł Modelski – Kosowo 
 
W wyniku losowania laureatami pierwszego ,,KONKURSU CZYTELNIAK ” zostali:
1. Kazimierz Kluczyński – Gniezno
2. Wiesław Dziekański – Trzemeszno
3. Gracjan Andrzejewski – Gniezno
4. Bartosz Stołecki – Gniezno
5. Marek Garjaciak – Gniezno 
 
Redakcja – SportGniezno.pl
 
 
 
 
 
treść została wydrukowana ze strony
http://www.sportgniezno.pl/wiadomosc,piec-biletow-na-sobotni-mecz-pomiedzy-mieszkiem-gniezno-a.html