Pięć brązowych medali Husarza w XV Memoriał Józefa Moczyńskiego

2021-10-09

W dniach 8-9 października w Poznaniu odbył międzynarodowy turniej - XV Memoriał Józefa Moczyńskiego.

W imprezie wystąpiło ponad 1206 sportowców z 19 klubów, w tym z Holandii, Danii i Ukrainy. Pierwszą Stolicę Polski reprezentowało 6 zawodników, którzy wywalczyli 5 brązowych medali oraz drużynowo uplasowali się na 9 pozycji.
Na trzecim miejscu podium stanęli – Antoni Skupin (kat, wagowa 38kg), Witold Błaszczyk (w kat. wagowej 48 kg), Dominik Dynaryński (kat. wagowa 46 kg), Alan Bogucki, (kat. wagowej do 62 kg) i Eryk Bogucki (kat. wagowej 68 kg).
Szósty z Gnieźnian Maksymilian Bułka uplasował się ostatecznie na 5 miejscu w kategorii wagowej 38 kg.

Udział zawodników KS Husarz w powyższej imprezie był możliwy dzięki wsparciu Samorządu Województwa Wielkopolskiego.