Pięć nagród rzeczowych ufundowanych przez MJ-SPORT trafi do zwycięzców!!

2020-09-04

Za nami już sześćdziesiąta dziewiąta edycja konkursu zgodnie z podpisaną w dniem 1 grudnia 2014 roku, umową o współpracy w zakresie medialno-promcyjnym portalu SportGniezno.pl z gnieźnieńską firma MJ-SPORT.

Konkurs składał się tylko jednego zadanego pytanie, a rozwiązanie jego z podaniem do publicznej wiadomości zwycięzców na łamach portalu SportGniezno.pl, odbywa się zawsze w pierwszym dniu nowego miesiąca. Pytania do konkursu są przygotowywane są na bazie materiałów umieszczanych na portalu SportGniezno.pl.

Odbiór nagród gdyż przewidziano ich w obecnym konkursie podobnie jak poprzednich pięć dla pięciu osób po losowaniu odbędzie się w firmowym sklepie MJ-SPORT, który ma swoją lokalizację w Centrum Handlowym Max Sobieskiego 17.

Prezentacja nagrody w konkursie nastąpiła zgodnie z przyjętym  regulaminem konkursu na początku drugiego tygodnia jego trwania.

By móc wziąć udział w naszym konkursie wystarczyło prawidłowo odpowiedzieć na zamieszczone pytania konkursowe:

Koszykarze Sklepu Polskiego MKK Gniezno, poznali swojego rywala, z którym  na inauguracje nowego sezonu 2020/2021 zmierza się w rozgrywkach II ligi PZKosz. Proszę podać z kim Sklep Polski MKK Gniezno powalczy o punkty ligowe pod koszem na inauguracje nowego sezonu?

Odpowiedź:  Pierwszym rywalem Sklepu Polskiego MK Gniezno będzie Enea Basket Piła

Odpowiedzi na zadane pytania należy przysyłać do dnia 31 lipca 2020  roku na adres e-mail: sportgniezno@o2.pl, co więcej, w temacie trzeba zaznaczyć, że wiadomość dotyczy zgłoszenia udziału w konkursie, wpisując w polu „Temat” - "Konkurs- Czytelnika”. W wiadomości, poza udzielaną odpowiedzią, należy również zamieścić swoje imię i nazwisko oraz miejsce zamieszkania (bez numeracji), a także numer PESEL i nr telefonu, w celu skontaktowania się ze zwycięzcą konkursu.  Zgłoszenia osób, które nie podadzą odpowiednich danych, nie będą brane pod uwagę, pomimo udzielenia prawidłowej odpowiedzi. Podanie swoich danych osobowych jest również niezbędne do weryfikacji zwycięzcy i wręczenia nagrody odpowiedniej osobie. Po zakończonym konkursie, podane dane osobowe nie będą wykorzystywane w innych celach niż wskazane w regulaminie konkursu, zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 roku
o przetwarzaniu danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).

W konkursie, poza mieszkańcami Powiatu Gnieźnieńskiego,  mogą wziąć  udział również mieszkańcy całego województwa Wielkopolskiego.

Kto wygrywa nagrodę rzeczową !!!

1.    W pierwszej kolejności wygrywają osoby, które odpowiedzą prawidłowo na zadane pytanie oraz podadzą niezbędne dane. W przypadku dużej ilości prawidłowo udzielonych  odpowiedzi, nastąpi losowanie.

2.    Zwycięzca konkursu otrzyma informację o wygranej w wiadomości e-mail

3.    W celu uniknięcia wątpliwości, co do właściwości przeprowadzonego konkursu, zaraz po jego zakończeniu umieścimy nazwiska osób, które prawidłowo odpowiedziały na nasze pytanie, zaznaczając, które spośród ww. osób zwyciężają w tym konkursie.

 

Ogółem w naszej zabawie udział wzięło 17 uczestników a byli to:
1.    Michał Trzaskawka  – Wągrowiec
2.    Artur Konieczny  – Gniezno
3.    Jarosław Trąpczyński – Gniezno
4.    Magdalena Staniszewska -  Gniezno
5.    Krzysztof Wojnowski  - Gniezno
6.    Grzegorz Woźniak – Gniezno
7.    Artur Konieczny – Gniezno
8.    Marek Garjaciak – Gniezno  
9.       Adrian Steinmec  - Gniezno
10.     Arkadiusz Zych – Małachowo Szemborowice
11.     Tomasz Stołecki – Gniezno
12.    Jarosław Skrzetuszewski – Mieścisko
13.    Paweł Modelski – Kosowo
14.    Agnieszka Stankiewicz – Gniezno
15.    Marzena Skrzetuszewska – Mieścisko
16.    Mieczysław Skrzetuszewski – Sulin
17.    Agnieszka Kowalczyk – Mieścisko

W wyniku losowania laureatami sześćdziesiątej dziewiątej edycji ,,KONKURSU CZYTELNIKA” zostali:
1.    Magdalena Staniszewska -  Gniezno
2.    Krzysztof Wojnowski  - Gniezno
3.    Adrian Steinmec  - Gniezno
4.    Tomasz Stołecki – Gniezno
5.    Agnieszka Stankiewicz – Gniezno

Redakcja – SportGniezno.pl

 

Prezentujemy nagrodę w sześćdziesiątej dziewiątej edycji  ,,KONKURU CZYTELNIKA”
 

 

treść została wydrukowana ze strony
http://www.sportgniezno.pl/wiadomosc,piec-nagrod-rzeczowych-ufundowanych-przez-mj-sport-trafi-do.html