Pięć nagród ufundowanych przez MJ-SPORT w KONKURSIE CZYTELNIKA zostało rozlosowanych!!!

2020-04-04

Za nami już sześćdziesiąta czwarta edycja konkursu zgodnie z podpisaną w dniem 1 grudnia 2014 roku, umową o współpracy w zakresie medialno-promcyjnym portalu SportGniezno.pl z gnieźnieńską firma MJ-SPORT.

Konkurs składał się w przeciwieństwie do poprzednich edycji tylko jednego zadanego pytanie, a rozwiązanie jego z podaniem do publicznej wiadomości zwycięzców na łamach portalu SportGniezno.pl, odbywa się zawsze w pierwszym dniu nowego miesiąca. Pytania do konkursu są przygotowywane są na bazie materiałów umieszczanych na portalu SportGniezno.pl.

Odbiór nagród gdyż przewidziano ich w obecnym konkursie podobnie jak poprzednich pięć dla pięciu osób po losowaniu nie odbędzie się w firmowym sklepie MJ-SPORT, który ma swoją lokalizację w Centrum Handlowym Max Sobieskiego 17, odbędzie się wyjątkowo z powodu zamkniętego sklepu firmowego do odwołania z powodu trwającego zagrożenia epidemiologicznego w firmie MJ-SPORT w Gnieźnie, Dalki os. Ogrodowe 18.

Prezentacja nagrody w konkursie nastąpiła zgodnie z przyjętym  regulaminem konkursu na początku drugiego tygodnia jego trwania.

Weź udział w konkursie i wygraj nagrodę rzeczową!!!

By móc wziąć udział w naszym konkursie, który ze względu na awarię naszej strony internetowej będzie trwał krócej wystarczy prawidłowo odpowiedzieć na zamieszczone trzy pytania konkursowe:

Piłkarze trzecioligowego Mieszka Gniezno, jak do tej pory z powodu odwołania rozgrywek do 29 marca, które zostały zawieszone przez PZPN z powodu zagrożenia epidemiologicznego rozegrał zaledwie jedno spotkanie z rundy rewanżowej sezonu 2019/2020. Proszę podać z kim biało-niebiescy zainaugurowali rundę wiosenną i jakim wynikiem zakończyło się to spotkanie?

Odpowiedź: Mieszko Gniezno - Polonia Środa Wielkopolska - Wynik  meczu    1:1

Odpowiedzi na zadane pytania należy przysyłać do dnia 31 marca 2020  roku na adres e-mail: sportgniezno@o2.pl, co więcej, w temacie trzeba zaznaczyć, że wiadomość dotyczy zgłoszenia udziału w konkursie, wpisując w polu „Temat” - "Konkurs- Czytelnika”. W wiadomości, poza udzielaną odpowiedzią, należy również zamieścić swoje imię i nazwisko oraz miejsce zamieszkania (bez numeracji), a także numer PESEL i nr telefonu, w celu skontaktowania się ze zwycięzcą konkursu.  Zgłoszenia osób, które nie podadzą odpowiednich danych, nie będą brane pod uwagę, pomimo udzielenia prawidłowej odpowiedzi. Podanie swoich danych osobowych jest również niezbędne do weryfikacji zwycięzcy i wręczenia nagrody odpowiedniej osobie. Po zakończonym konkursie, podane dane osobowe nie będą wykorzystywane w innych celach niż wskazane w regulaminie konkursu, zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 roku
o przetwarzaniu danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).

W konkursie, poza mieszkańcami Powiatu Gnieźnieńskiego,  mogą wziąć  udział również mieszkańcy całego województwa Wielkopolskiego.
 
Kto wygrywa nagrodę rzeczową !!!
 
W pierwszej kolejności wygrywają osoby, które odpowiedzą prawidłowo na trzy żadne pytania oraz podadzą komplet danych. W przypadku dużej ilości prawidłowych odpowiedzi nastąpi losowanie.
 
 Kiedy zabraknie osób z prawidłowo odgadniętymi pytaniami w drugiej kolejności brane będą pod uwagę osoby z dwoma odpowiedziami. I tu również w przypadku sporej ich ilości nastąpi losowanie.
 
 Zwycięzca konkursu mejlem otrzyma zawiadomienie o wygranej nagrodzie  rzeczowej, która zostanie zamieszczona za pomocą zdjęcia na stronie naszego portalu po tygodniu trwania naszego konkursu.
 
Ażeby zapobiec jakimkolwiek wątpliwością o prawidłowości przeprowadzonego konkursu zaraz po jego zakończeniu umieścimy nazwiska osób które prawidłowo odpowiedziały na nasze pytania wraz z nazwiskiem zwycięzcy konkursu.
 
Ogółem w naszej zabawie udział wzięło 15 uczestników a byli to:
1.    Kamil Kwiatkowski – Słomowo
2.    Jarosław Trąpczyński – Gniezno
3.    Artur Konieczny - Gniezno
4.    Magdalena Staniszewska – Gniezno
5.    Krzysztof Wojnowski – Gniezno
6.    Grzegorz Woźniak – Gniezno
7.    Adrian Steinmec – Gniezno
8.    Tomasz Stołecki – Gniezno
9.    Arkadiusz Zych – Małachowo Szemborowice
10.    Michał Trzaskawka – Wągrowiec
11.    Jarosław Skrzetuszewski – Mieścisko
12.    Marzena Skrzetuszewska – Mieścisko
13.    Mieczysław Skrzetuszewski – Sulin
14.    Agnieszka Kowalczyk – Mieścisko
15.    Paweł Modelski – Kosowo


W wyniku losowania laureatami sześćdziesiątej czwartej edycji ,,KONKURSU CZYTELNIKA” zostali:
1.    Adrian Steinmec – Gniezno
2.    Arkadiusz Zych – Małachowo Szemborowice
3.    Artur Konieczny - Gniezno
4.    Tomasz Stołecki – Gniezno
5.    Paweł Modelski – Kosowo

Redakcja – SportGniezno.pl


Prezentujemy nagrodę w sześćdziesiątej czwartej edycji  ,,KONKURU CZYTELNIKA”
 

 

 

treść została wydrukowana ze strony
http://www.sportgniezno.pl/wiadomosc,piec-nagrod-ufundowanych-przez-mj-sport-w-konkursie-czytelnika-zostalo.html