Pierwsza porażka w lidze młodzików Mieszka-Carbon Gniezno - Fotorelacja

2013-10-08

Zespół młodzika Mieszka-Carbon Gniezno, w sobotę 5 października w ramach piątej kolejki nowego sezonu w rozgrywkach poznańskiej klasy młodzika poniósł pierwszą porażkę. Drużyna prowadzona przez Marcina Sporakowskiego musiała tego dnia uznać wyższość drużyny Unii Swarzędz przegrywając z nią 6:1.

O porażce młodego zespołu z grodu Lecha zadecydowała druga połowa meczu. Po pierwszej połowie wcale niezłej gry młodzi gnieźnianie przegrywali zaledwie 2:0 nic nie wskazywało na to że to oni z placu gry będą schodzili pokonani. Tuż po przerwie  bowiem Wojtek Fabiś z asysty Oskara Łuszczyńskiego strzelił kontaktową bramkę, która niestety tym razem (jak to zwykle bywa) nie podniosła zespołu do gry i na krótko dała kibicom nadzieję na kolejne gole. Powtarzające się błędy w obronie przynosiły kolejne bramki dla przeciwników i zespół stracił wiarę w odwrócenie się ról w tym meczu a szkoda bo umiejętności piłkarskich tym chłopcom nie brakuje…

Kolejny mecz zespół młodzicy Mieszka-Carbon Gniezno, rozegra dopiero 19 października na wyjeździe mając za przeciwnika zespół Piasta Kobylnica.

Skład Mieszk-Carbon Gniezno: Miłosz Król, Bartek Dziekański, Michał Mól, Eryk Bembenek, Krystian Brzóstowicz, Bartek Goździński, Jakub Goździński, Wojtek Fabiś, Kamil Kmieć, Kacper Konieczny, Filip Krawczyk, Mateusz Krupa, Oskar Łuszczyński, Krzysiu Staszewski, Krupka Mateusz