Pierwsza porażka Zjednoczonych Trzemeszno

2020-09-13

Po dwóch zwycięstwach i tyleż samo remisach, w szóstej kolejce wielkopolskiej klasy okręgowej Red Box grupy 3 zespół Zjednoczonych Trzemeszno z placu gry schodził pokonany.

Goryczy porażki drużyna z Trzemeszna zaznała w sobotę 12 września w Golinie przegrywają spotkanie z tamtejszą Polonią w stosunku 3:1. Gospodarze prowadzenie 1:0 w sobotnim meczu objęli po 16 minutach gry. Golkipera Zjednoczonych pokonał w ekipie miejscowej Mateusz Mroziński. W dalszej części gry wprawdzie podopieczni Grzegorza Witkowskiego, wypracowali sobie kilka dogodnych sytuacji strzeleckich, z których jedna nie potrafili zdobyć gola. I na przerwę Zjednoczeni Trzemeszno schodzili przegrywając z Polonią Golina w stosunku1:0. Po zmianie stron w 62 minucie gospodarze zdobyli swojego drugiego gola podwyższając nim swoje prowadzenie na 20. Autorem drugiej bramki w szeregach Polonii Golina okazał się Szymon Budny. Cztery minuty po stracie drugiej bramki tzremesznianie zdobyli gola kontaktowego zmniejszającego tym samym prowadzenie gospodarzy do 2:1. Bramkę jak się później okazało jedyną w całym meczu dla Zjednoczonych Trzemeszno. Zdobył Kacper Czarnecki. Ostatnia bramka w sobotnim spotkaniu i to dla Polonii Golina, którą to ustalili końcowy wynik spotkania na 3:1 padła w 80 minucie. A gola dla gospodarzy zdobył Mateusz Zaborski.

Teraz zespół Zjednoczonych Trzemeszno, czeka kolejna walka o ligowe punkty. W sobotę 19 września podopieczni Grzegorza Witkowskiego o godzinie 16.00 zmierzą się na własnym obiekcie sportowym z drużyną Warty Pyzdry.

Skład Zjednoczonych Trzemeszno: Dawid Tymosz, Kacper Wegner (65' Jakub Bednarek), Kajetan Powała, Oliwier Kaczmarek, Sebastian Ferenc, Kacper Czarnecki, Tobiasz Bartkowski, Jakub Socha, Sebastian Baran (81' Mateusz Brauza), Bartosz Kwitowski, Igor Szklarski (46' Szymon Meller)