Pierwsze punkty Zjednoczonych Trzemeszno w rundzie wiosennej!

2019-04-01

Pierwszy punkt zapisali na swoim koncie w rozgrywkach wielkopolskiej IV ligi sezonu 2018/2019 piłkarze Zjednoczonych Trzemeszno.

Podopieczni Damiana Malczewskiego w sobotę 30 marca udali się do Koła gdzie o punkty w ramach 24 kolejki ligowej rywalizowali z ausajderem czwartoligowych rozgrywek drużyną Olimpii. Po czterech porażkach z rzędu zespołu z Trzemeszna w trwającej rundzie wiosennej wreszcie Zjednoczeni zapisali na swoim koncie zdobyty pierwszy punkt ligowy w rundzie rewanżowej. Podopieczni Damiana Malczewskiego bowiem z koła wywieźli remis 1:1 dzieląc się punktami w ligowej tabeli z miejscowa Olimpią. Piłkarze z grodu Kilińskiego remis z ostatnią drużyną tabeli zapewnili sobie dopiero w drugiej połowie sobotniego meczu. Pierwsza część spotkania zakończyła się prowadzeniem Olimpii 1:0 po golu zdobytym w 29 minucie przez Adama Kozajde. Trzemesznianie do stanu 1:1 doprowadzili na początku drugiej połowy spotkania. W 56 minucie gola na remis w ekipie z Trzemeszna zdobył Piotr Mroźiński. Mimo jeszcze, kilku dogodnych sytuacji strzeleckich, które mieli piłkarze Trzemeszna wynik meczu do jego końca nie uległ już zmianie.

Skład Zjednoczonych Trzemeszno: Paweł Mroziński, Piotr Mroziński (78' Sebastian Ferenc), Bartosz Andrzejewski (46' Kacper Lewandowski), Krzysztof Majchrzak, Michał Kachniarz, Kamil Wysocki, Hubert Siwa, Adam Niedzielski, Szymon Meller (55' Kacper Serwatka), Wojciech Durski (82' Damian Malczewski), Dawid Ciążyński

A już w sobotę 6 kwietna drużyna Zjednoczonych Trzemeszno, rozegra kolejny swój mistrowski podejmując u siebie o godzinie 17.00 zespół Nielby Wągrowiec.