Pierwsze ruchy personalne w ekipie biało-niebieskich! Pięciu piłkarzy przedłużyło umowy!

2018-07-05

Po okresie "zawirowań" praca w klubie z ulicy Strumykowej ruszyła pełną parą. W środę 4 czerwca umowy z beniaminkiem III ligi przedłużyło pięciu zawodników.

W pierwszej kolejności działacze Mieszka prowadzą rozmowy z zawodnikami, którzy w ubiegłym sezonie wywalczyli awans do grona trzecioligowców. Środa była dniem przedłużania umów, które wygasły 30 czerwca. Na dalszą współpracę z naszym klubem zdecydowali się kapitan drużyny Michał Steinke oraz Dawid Radomski, Tomasz Bzdęga, Tomasz Kaźmierczak i Damian Pawlak. Ponadto bliscy osiągnięcia porozumienia są Marcin Tomaszewski i Krzysztof Wolkiewicz.
 
W najbliższych dniach planowane są kolejne negocjacje z pozostałą grupą piłkarzy. 
 
Obecnie przesądzone jest to, że w nowym sezonie w ekipie biało-niebieskich nie zagrają Fabian Burzyński, Tobiasz Garstka (studia) i Michał Dreczkowski (koniec wypożyczenia). Z kolei Wiktor Beśka i Gracjan Goździk wyjechali na testy do innych klubów. Ten pierwszy przebywa w drugoligowej Stali Stalowa Wola, a ten drugi w jednym z klubów niższej ligi w Anglii.
 
Mieszkowcy wracają do zajęć w najbliższy poniedziałek 9 lipca.
 
Mieszko Gniezno/ foto archiwum SportGniezno.pl
 
 
treść została wydrukowana ze strony
http://www.sportgniezno.pl/wiadomosc,pierwsze-ruchy-personalne-w-ekipie-bialo-niebieskich-pieciu-pilkarzy-przedluzylo.html