Pierwszy cenny punkt Lechity Kłecko!

2020-08-17

W niedzielę 16 sierpnia zespół Lechity Kłecko, rozegrał trzecie spotkanie mistrzowskie w ramach wielkopolskiej V ligi grupy 1 nowego sezonu 2020/2021.

Podopieczni Piotra Kubalewskiego, tego dnia udali się do Śmiłowo gdzie byli podejmowani przez zespół Farmutil Orkan. Po wcześniejszych dwóch porażkach Lechity Kłecko z rzędu tym razem podopiecznym Piotrowi Kubalewskiego udało się wreszcie wywalczyć pierwsze punkty w rozgrywkach wielkopolskiej V ligi grupy 1. Kłecczanie bowiem w meczu wyjazdowym zremisowali z zespołem Farmutil Orkan Śmiłowo w stosunku 1:1 dzieląc się z swoim rywalem punktami w ligowej tabeli. Jeśli chodzi o przebieg sobotniego meczu pomiędzy Farmutil Orkan Śmiłowo a Lechitą Kłecko. To trener Piotr Kubalewski dokonał kilku zmian w wyjściowej jedenastce i to się opłaciło. Bramkę dającą prowadzenie Lechity w 38 minucie zdobył Rafał Walczak, niestety tuż przed przerwą odpowiedzieli gospodarze. W 45 minucie bramkę do szatni wyrównującą stan meczu w ekipie gospodarzy zdobył Patryk Koc. W drugiej połowie pomimo okazji z dwóch stron bramek już nie udało zdobyć się żadnej z drużyn. I spotkanie zakończyło się remisem 1:1. Sobotnim spotkaniem kłecczanie zakończyli serię trzech wyjazdowych spotkań, a 22 sierpnia rozegrają już mecz na własnym trenie podejmując o godzinie 17.00 ekipę Zamka Gołańcz.

Skład Lechity Kłecko: Karol Zdanowski, Bartosz Łuczak, Michał Kaczor, Paweł Kadłubowicz, Sławomir Kasprzak (78' Kacper Serwatka), Mateusz Kriger, Krzysztof Kubalewski, Rafał Walczak (70' Joachim Andrzejczak), Jakub Wiśniewski (73' Yurii Zarchuk), Damian Wiśniewski, Bartosz Wiśniewski (83').