Pierwszy sparing rocznika 2002/3 PS Gniezno

2014-06-02

Dnia 1.06.2014 drużyna PS Gniezno rocznika 2002/3 z okazji dnia dziecka udała się do Powidza na sparing z tamtejszą drużyną, mecz był rozgrywany systemem 4x15 min żeby trenerzy mogli sprawdzić wszystkich swoich zawodników.

Zespół z Gniezna wystawił zawodników tylko z rocznika 2002/3 mając na uwadze jesienny występ w rozgrywkach WZPN natomiast zespół z Powidza większość zawodników miał z rocznika 2001 o czym jednak ich trener uprzedzał. Wynik meczu to 5-2 dla zespołu Powidzkiego jednak trzeba zaznaczyć iż Gnieźnianie po 2 połowie schodzili z korzystnym remisem 2-2, nasi zawodnicy pokazali wolę walki i zaangażowanie tocząc pojedynki z rywalami znacznie wyższymi od siebie. Kolejne dwie połowy to zmiana całej 7 co miało na celu sprawdzenia wszystkich zawodników.

Na szczególną uwagę w naszym zespole zasługuje postawa Marcela Wysockiego, który imponował swoim zaangażowaniem oraz umiejętnościami technicznymi. Co do wyniku to można mieć mieszane uczucia ze względu na to, że zespół z Powidza mając starszych zawodników grał  wybijając piłkę do przodu natomiast nasi zawodnicy starali się rozgrywać i mieli przewagę w posiadaniu piłki, niestety pojedyncze błędy i dobre kontry naszych rywali zdecydowały o porażce. Jeśli chodzi o sam sparing to można być umiarkowanie zadowolonym na pewno ze względu na styl gry   i realizacje taktyki, natomiast nie zmienia to faktu, że przegrana motywuje do jeszcze bardziej wytężonej pracy na treningach. Drużynę PS Gniezno reprezentowali:Kacper Dziubek ( C ), Daniel Dragan, Dawid Trojanowski, Maksymilian Nowak, Łukasz Zieliński, Marcel Wysocki, Szymon Mstowski, Jakub Kołomejka, Mateusz Gubała, Filip Marciniak, Szymon Marciniak, Patryk Borowik, Jakub Przybyszewski, Jakub Staszak,Wojtek Jankowiak, Jakub Staszak, Jacek Kurek, Igor Pawlak.

Kolejny sparing PS Gniezno rozegra w najbliższa sobotę.

Wszystkich chętnych zapraszamy na treningi . Więcej informacji pod nr Tel 534-815-267 lub psgniezno.futbolowo.pl