Piłkarki ręczne MKS PR URBIS Gniezno gotowe do nowego sezonu 2020/2021

2020-09-04

W czwartek 3 września podczas finałowego meczu PGNiG Pucharu Polski kobiet w piłce ręcznej rozegranym w Gnieźnie, w którym MKS Zagłębie Lubin pokonało Młyny Stoisław Koszalin w stosunku 29:23. W przerwie tego ciekawego meczu doszło do oficjalnej przedsezonowej prezentacji drużyny MKS PR URBIS Gniezno.

W środowy wieczór pierwsza stolica Polski drugi rok z rzędu była gospodarzem finału PGNiG Pucharu Polski piłkarek ręcznej. Tego dnia na przeciwko siebie w  Hali Sportowo-Widowiskowej im. Mieczysława Łopatki w Gnieźnie stanęły dwie drużyny a mianowicie Młyny Stoisław Koszalin oraz MKS Zagłębie Lubin. Po bardzo zaciętym i emocjonującym spotkaniu zwycięsko z tej konfrontacji wyszły piłkarki MKS Zagłębia Lubin pokonując ekipę Młyny Stoisław Koszalin w stosunku 29:23. Tym samym zespół MKS Zagłębia Koszalin obronił tytuł z poprzedniego sezonu.

Meczowi finałowemu PGNiG Pucharu Polski kobiet w piłce ręcznej, towarzyszyło również inne wydarzenie sportowe. Otóż w przerwie meczu doszło do przedsezonowej prezentacji pierwszoligowej drużyny MKS PR URBIS Gniezno, która o punkty ligowej już w niedługim czasie powalczy w nowy sezonie 2020/2021. Przybyłej publiczności na spotkanie pucharoe zostały zaprezentowane zawodniczki drużyny żeńskiej MKS PR URBIS Gniezno jak i sztab szkoleniowy zespołu. Z swojej strony życzymy drużynie MKS PR URBIS Gniezno, samych sukcesów w zbliżającym się nowym sezonie 2020/2021.

Roman Strugalski/ foto Roman Strugalski – Szersza relacja fotograficzna z prezentacji TUTAJ